Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
pipMaster

Grilovací sezona sice možná pomalu končí, ale není důvod ke smutnění. Zakončíme ji v pěkně rozžhaveném stylu! Ještě aby ne, když se za gril postaví odborník na gril vzatý – sám pipMaster, nejznámější český BBQ youtuber široko daleko. I tentokrát si na pomoc přivolal i evropského šampiona grilování Daniela Govoniho a společně si připravili další 3 recepty, po kterých se budete olizovat ještě pěkně dlouho. A abyste si závěr grilovací sezony užili naplno, všechny ruby od pipMastra jsme zlevnili o 30%!

 

Tak už to rozpalujte, my vám vše, co na tuhle legendární grilovačku potřebujete, přivezeme až k vašim dveřím už za 60 minut. A když něco nebude podle vašich představ, neřekneme ani popel a bez debat vám vrátíme peníze!

KŘÍDLA NA ASIJSKÝ ZPŮSOB

 

Ulítáváte si na křídlech? Tak to počkejte, až vyzkoušíte ty po asijsku od pipMastera. Jsou krásně šťavnatá, parádně pikantní a díky přípravě na grilu dostanou pořádnou porci chuti navíc. A příprava? Ta je ízy pízy. Stačí kvalitní křídla – nejlépe farmářská, naložit do supertajné marinády, na kterou vám prozradíme recept ve videu a šup s nimi na rošt.

 

GRILOVANÝ PSTRUH VE TVARU RŮŽE

 

Ryba se dá připravit na spoustu způsobů, ale to by nebyl pipMaster, aby si nepřipravil zase něco spešl. Tenhle pstruh je dokonale šťavnatý a spolu se sladkokyselým mrkvovým salátem tvoří dokonalé duo. A v čem tkví tajemství šťavnatosti? V kvalitní rybě a netradičním rolování, které sice patří mezi lehce složitější přípravu, ale výsledek fakt stojí za to!