Ústní hygiena

Blíží se velký důvod k úsměvu - je to nevyhnutelné, jaro začíná. A abyste se mohli vesele zubit na všechny okolo, tentokrát vám neposíláme něco na zub, ale pro zub. A taky pro zdravé dásně a svěží dech.

divider
 

Ústa jsou obrazem našeho zdraví - tak zní motto Světového dne ústního zdraví, který se každoročně koná 20. března. Akce probíhá ve více než 150 zemích světa pod záštitou Světové dentální federace. Více o programu se dozvíte na stránkách SDUZ nebo na jejich facebookovém profilu.

 

Pokud potřebujete pomoci s výběrem pasty nebo kartáčku pro své ratolesti, videa jsou zde právě pro Vás.

divider

Signal pro vaše zuby

 

Dejte své ústní dutině jasný signál, že vám na ní záleží. Značka Signal vám kryje záda (i zuby) a v její nabídce si tak určitě vyberete to své. Tak na značky a vyrazit nakupovat na... no na signál!

divider

Jednotka zubního nasazení

Ve zkratce se dá tahle parta dentálních bojovníků označit jako pasty a kartáčky pro děti i dospělé. Pod tím se ale skrývají stylové kartáčky pro nejmenší, neméně stylové retro pasty i kvalitní péče o mezizubní prostory. A spousta dalšího!

 
divider

Na zuby jdou citlivě

 

Značka Sensodyne je jasnou a efektivní odpovědí na citlivé zuby. Kromě adekvátní péče poskytuje i prevenci proti trvalému poškození skloviny. A samozřejmě i chrání před zubním kazem.

divider

A kazy úsměv nezkazí

Mléčné zoubky si zaslouží tu nejlepší ochranu a stejně tak i nově se prořezávající trvalé zuby. Proto je tu Elmex Kids a Elmex Junior, které o ně speciálně pečují.

 
divider

Zdraví z přírody pro zdravé zuby

 

Weleda vyráží na ochranu vašich zubů i dásní se silou a moudrostí přírody. V každé z těchto past najdete pouze přírodní složky včetně účinných minerálů a rostlinných extraktů, které už si ví rady. Weleda se také pyšní certifikátem Natrue – garance, který prokazuje nejvyšší kvalitu čistě přírodní kosmetiky.

divider

Tohle bude pořádný výplach

Zápach z úst už zkazil nejedno rande nebo pracovní pohovor. Abyste dopřáli svým ústům nadstandardní péči, použijte ústní vodu Listerine. Odstraní totiž až o 56 % zubního plaku více než kartáček.

 
divider

Pro svěží dech hned

 

Klasické žvýkačky Orbit bez cukru s příchutěmi meloun, máty klasnaté (spearmint) a mentolovější máty peprné (peppermint). Pomáhají neutralizovat kyseliny zubního plaku, dodají příjemný pocit v ústech a svěží dech. Na výběr je více možností: 10 kusů, 42 a nebo 46 kusů v balení