Ústní hygiena

Prý existují lidé, kterým vyrostly třetí zuby. Ale vy na to radši nespoléhejte a starejte se o své první nebo druhé. S těmihle pomocníky pro zdravé zuby, dásně i svěží dech to hravě zvládnete a potěší vás i naše slevy. No úplná plomba. Teda bomba!

divider
 
divider

Pro malé zoubky i velké zuby

 

Profimed je široká rodina pomocníků v péči o zuby, se kterými nešlápnete vedle. Pro opravdu bílé zuby sáhněte po pastě Swissdent Extreme Whitening a všechny skulinky dokonale vypucujte s mezizubními kartáčky TePe Angle. A co zoubky nejmenších? Pro batolata je tu kartáček Jordan Step 1 i BIO masážní gel na dásně Buccotherm.

divider

Jen vůně z úst

Není to jen o pastách a kartáčcích. Dopřejte svým ústům nadstandardní péči a vyplachujte je s ústními vodami LISTERINE®, které pomáhají předcházet vzniku zubního kazu, chrání před problémy s dásněmi a bojují proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane. Poskytují trvalou jistotu svěžího dechu.

 
divider

Designovka pro perfektní čištění

 

Zubní kartáčky Spokar řady X jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejnovějším doporučením stomatologických odborníků. A díky nadčasovému designu, který posbíral i několik mezinárodních cen, se skvěle drží a samozřejmě dokonale vyčistí vaše zuby.

divider

Sáhněte po jistotě

Set zubní pasty elmex®z řady Caries Protection a ústní vody. Kombinace téhle nekompromisní dvojky vede k výrazně vyšší prevenci počátečního stádia zubního kazu. Celou péči dotáhnete k dokonalosti s kartáčkem elmex® Ultra Soft s hustými a měkkými vlákny o průměru 0,1 mm, který šetrně čistí zuby i dásně a účinně odstraňuje zubní plak.

 
divider

Zuby jako perly

 

Jak už název White Pearl napovídá, tady půjde o bělost vašich zubů. Pasty, proužky a pudry od White Pearl při bělení spoléhají na aktivní uhlík, nano-stříbro, koloidní zlato, sodu bikarbona i enzymy a samozřejmě pomáhají i dásním nebo jako prevence vzniku zubního kazu.

divider

Zelená pro zdravé zuby

Nové trio zubních past Signal Nature Elements nabízí vašim zubům kompletní ochranu. Pasty obsahují ještě více přírodních ingrediencí, celých 96 % a navíc v plně recyklovatelném obalu.

 
divider
 
divider

18 640 štětinek

Sada dvou kartáčků miDent, kdy jeden se hodí na ranní a druhý na večerní čištění. Díky 18 640 ultra jemných štětinek je čištění jemné, efektivní, důkladné a především příjemné. Kartáčky jsou vhodné pro lidi s citlivými zuby, odhalenými krčky a pro lidi trpící parodontózou či citlivými dásněmi.

divider

Nejen pro svěží dech

Ústní vody Curasept DayCare na bázi éterických olejů mají příjemnou svěží chuť a jsou tu pro kompletní ochranu ústní dutiny. Snižují tvorbu zubního plaku, udržují dásně v dobrém stavu, posilují zubní sklovinu, zabraňují tvorbě zubního kamene, chrání před zubním kazem, udržují přirozenou bělost zubů a samozřejmě vám dodají svěží dech.

divider

Postavte se k tomu Tellem

6 240 vláken o průměru 0,1 mm efektivně a zároveň šetrně odstraní zubní plak. Trio kartáčků má malou oválnou hlavu, se kterou se jednoduše dostanete i do hůře přístupných míst. Kartáčky Tello jsou vhodné pro velmi citlivé zuby a dásně a jsou i v dětské verzi.