Ústní hygiena

Zuby máme jen jedny, takže je důležité o ně náležitě pečovat. Dopřejte tedy svému chrupu pořádnou péči, ať už jde o přírodní pasty i klasické pasty, ústní vody, kartáčky a další pomůcky. Na Rohlíku si vyberou jak pastou ošlehaní veteráni, tak ti, kteří mají léta vydatného kousání ještě před sebou.

divider

Na zuby jdou citlivě

 

Značka Sensodyne je jasnou a efektivní odpovědí na citlivé zuby. Kromě adekvátní péče poskytuje i prevenci proti trvalému poškození skloviny. A samozřejmě i chrání před zubním kazem.

divider

Když zuby čistí příroda

 

Značka Biomed si zakládá na kvalitním složení a poskytuje efektivní péči o zuby a ústa pro celou rodinu. Od bělení po sklovinu a z 99 % přírodní. Prostě špička. Nebo špičák?

divider

Jednotka zubního nasazení

 

Ve zkratce se dá tahle parta dentálních důstojníků označit jako pasty a kartáčky pro děti i dospělé. Pod tím se ale skrývají stylové kartáčky pro nejmenší, neméně stylové retro pasty i kvalitní péče o mezizubní prostory. A spousta dalšího!

divider

Tohle bude pořádný výplach

 

Zápach z úst zkazil nejedno rande nebo pracovní pohovor. Abyste dopřáli svým ústům nadstandardní péči, použijte ústní vodu Listerine. Odstraní totiž až o 56 % zubního plaku než kartáček.

divider

Pro zuby jasný Signal

 

Dejte své ústní dutině jasný signál, že vám na ní záleží. Značka Signal vám kryje záda (i zuby) a v její nabídce si tak určitě vyberete to své. Tak na značky a vyrazit nakupovat na... no na signál!