Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Vánoce na Rohlíku

Fronty vlnící se až do oddělení chlazených potravin? Tak na ty můžete s ledovým klidem zapomenout. Stejně tak si letos odpusťte i to akrobatické krasobruslení před supermarketem s rukama plnýma nákupních tašek. Radši si uvařte horký čaj, zavrtejte se pod deku a počkejte, až zacinká zvoneček. Cililink... je tu Rohlík s vaším nákupem. A Ježíšek mu je v patách.

 

Namísto mačkání s cizími lidmi v obchodech se tulte s rodinou doma u pohádek. Nebo u našeho nového vánočního bijáku. Hlavně buďte spolu. O tom přeci Vánoce jsou.

 

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Jako každé Vánoce jsme pro vás upravili naší otevírací dobu. Už od 18. 12. prodlužujeme naše doručovací časy, abychom vám mohli nabídnout co nejvíce možností a doručit vám ještě více objednávek. Všechna důležitá data i časy, jak se naše otevírací doba bude během Vánoc měnit naleznete níže!

ROHLÍKŮV VÁNOČNÍ DIÁŘ

Aby vám neunikl ani jeden keřkovský rohlíček nebo jedlička, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled všeho, co se kdy na Rohlíku šustne a vše rovnou na jednom místě! Vše, co můžete očekávat najdete na této stránce.