Lahodné a veselé Vánoce

Zalabužírujte si, jako by šlo o poslední večeři.

Tyhle delikatesy vám neseslalo samo nebe, ty posílají z Rohlíku. Tak leťte nakupovat, ať si je můžete co nejrychleji vychutnat. Ať už plánujete vánoční večírek, rodinné posezení nebo prostě jen dobrůtky k pohádkám, tyhle delikatesy a vína vám zaručeně přijdou k chuti. 

Andělsky dobrá vína

Pokud je ve vínu pravda, tak v Rohlíku máme té pravdy celé moře. Najdete u nás ta nejlepší česká i zahraniční vína a dovezeme vám je až k vašim dveřím. 

Pekelně dobré delikatesy

Do jedné ruky víno, ale co do té druhé? Sýry, uzeniny, ale i skvělé tapas nebo dobrůtky k televizi. Zabrouzdejte v našich nadpozemsky dobrých delikatesách z Česka i zahraničí.

Trocha toho vánočního křupání

Válení se s rodinou u vánočních pohádek, to je snad ta nejpohodovější vánoční aktivita. A že přes křupání všech těch dobrot ani neslyšíte, co princezna povídá? To si dovedeme představit, protože těmhle dobrůtkám je prostě těžké odolat. 

 

Tak dobré, až vás mrazí

Některé vánoční filmy jsou prostě slaďárny. A co jiného ke slaďárnám než zmrzlinu. Tak zabalit do vánoční deky, obléct vánoční svetr (nachystat kapesníčky, protože tyhle vánoční dojáky si to prostě zaslouží) a připravit lžíce! Jde se dlabat!

Bylo by libo něco ostřejšího?

Tyhle po čertech dobré pochutiny prostě mají říz. A kdy jindy si trošku dopřát než o Vánocích... 

A pokud zrovna neholdujete tvrdému alkoholu, tak zpozorněte. Máme pro vás překvapení. Na Rohlíku totiž seženete oblíbenou Plzínku za skvělou cenu! A nebo radši dárkové balení i s krýglem? To už necháváme na vás. Od nás už snad jen – na zdraví! 

A abychom nezapomněli, letos si s vámi přiťuknou i ti nejmenší. A to třeba zdravým dětským sektem, co vy na to?