Sladké a veselé

Letos nemusíte běhat po všech čertech, abyste koupili všechny suroviny na vánoční pečení (a ještě za nekřesťanské peníze). U nás totiž najdete jak suroviny se zastropovanými cenami, tak spoustu božských receptů.

 

A ještě máme jedno eso v rukávu – letos jsme se totiž rozhodli stát jedničkou v nabídce speciální stravy, takže vám s námi nezavaří ani jedna zdravotnická dieta, ať už jíte vegansky, bez lepku či bez laktózy. Tak šťastné a poklidné! 

OD MOUKY AŽ PO VAJÍČKA

 I když si opasky letos utahujeme všichni, o cukroví se ochudit nenecháme! A tak jsme pro vás zastropovali ceny základních surovin (nejen) na pečení, které nezvedneme minimálně do Velikonoc. 

Další pečící nezbytnosti, které se budou zaručeně hodit. 

TRADIČNÍ ČESKÉ CUKROVÍ PODLE ROMANA VAŇKA

Těsta, co jsme zadělali za vás

Stačí vyválet, vykrájet, upéct a ozdobit a boží cukroví je na světě!

NAŠE NOVÁ ZNAČKA OŘECHŮ A SUŠENÝCH PLODŮ YUTTO

 

Co to? No přece Yutto! Naše nová privátní značka skvělých ořechů a sušených plodů za nízké ceny. Tak si v ní najděte to pravé ořechové, ať už jsou to mandle na vánočku, buráky na Mikuláše, kokos do kokosek nebo lískáče na vanilkové rohlíčky. 

VYLADĚNÉ RECEPTY OD „JÍME ZDRAVĚ“

Tip Rohlíku: Milujete linecké a každý rok hledáte, jak ho vylepšit? Co takhle místo klasického džemu použít čokoládovo-oříškové máslo?

VEGANSKÉ I BEZLEPKOVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

K Vánocům trocha toho obžerství patří, a tak by byla škoda se omezovat jen proto, že některé potraviny nemůžete nebo nechcete jít. Naštěstí máte nás – a my zase máme spoustu receptů i surovin pro jakkoli speciální pečení.

SPECIÁLNÍ MOUKY, PO KTERÝCH SE ZAPRÁŠÍ

 

Vánoční cukroví z cizrny? No jasně! 

RECEPT NA SLADKÉ CIZRNOVÉ KULIČKY »

NA ZDRAVÍ, VÁNOCE!

K Vánocům neodmyslitelně patří řízný vaječný likér a svařené víno, které vnesou voňavou pohodu do dlouhých zimních večerů a neobjevenou kreativitu při balení dárků.
 

K českým Vánocům neodmyslitelně patří. Můžete ho popíjet celý advent a je na slunce jasné, že se po něm hned zapráší

 

Recept na vaječnák »

 

Až budete mít chuť na svařené víno, smíchejte dvě polévkové lžíce sirupu s 200 ml horkého vína - bílého nebo červeného. Bílý svařák pak ozdobte citronem, červený pomerančem.

 

Recept na sirup do svařáku »