DARUJME LASKAVOST

Lidská laskavost je tím nejkrásnějším dárkem. Ať už jsou Vánoce nebo za okny praží letní slunce, to nejkrásnější, co můžeme darovat, je pomoc, láska a sounáležitostDobré skutky tvoří lepší svět a my vám moc děkujeme, že jste byli součástí toho našeho a i díky vám jsme mohli pomáhat tam, kde bylo třeba.

Jako například…

 

… darování vánočních stromků matkám samoživitelkám a vytvoření kouzelné vánoční atmosféry v rodinách, kde si cení i těch největších maličkostí. Dětská radost totiž v srdci zahřeje víc než jakýkoliv dárek.

… darování kreditů, čítajících přes 120 000 Kč, které šly na pomoc dětem z dětských domovů, mezi jejichž stěnami se tak mohl rozeznít vzácný dětský smích.

 
 

… darování potravin na štědrovečerní stůl pro opuštěné seniory. Protože v každém z nás je stále malé dítě, které se těší na tradiční Vánoce a vše, co k nim patří. A zvlášť o Vánocích si každý zaslouží splnit alespoň jedno přání. I kdyby to byl jen salát s kaprem.

… darování dobrůtek pejskům v útulku, kdy se i opuštěným pejskům dostalo výjimečné péče a štěstím se tak mohlo rozvrtět tolik ocásků čtyřnohých chlupáčů, kteří člověku dávají bezpodmínečnou lásku a věrnost. Díky spolupráci s Yoggies jsme darovali granule v hodnotě 15 000 Kč!

 

A k tomu samozřejmě denně darujeme potraviny do potravinové banky. Skrze ně se potraviny dostávají ke koncovým klientům – dětem, seniorům, samoživitelkám, postiženým, lidem bez domova a lidem v nouzi.

divider

Trochu jiné Vánoce

Protože jsou ty letošní Vánoce trochu jiné než jak je známe, o to víc bychom měli myslet na své blízké a ty, na kterých nám záleží. Malé skutky vytváří velký řetězec dobrých událostí. Šiřme dobro a svět bude zase o něco krásnějším místem.

Krásné a pohodové svátky, plné lásky a radosti vám ze srdce přeje celý Rohlík!