Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Vánoční stromečky i letos pořídíte u nás!

Vánoční stromek až k vašim dveřím? S Rohlíkem klidně! Loni se po nich jen zaprášilo, dali jsme jim proto zelenou i letos. A navíc jsem nabídku rozšířili o další 2 kousky, celkově si tedy nyní můžete vybrat ze čtyř různých druhů!

 

3 z nich byly pokáceny na konci listopadu a jsou tak maximálně čerstvé a voňavé. Úplnou letošní novinkou jsou belgické stromečky v kontejnerech, které si po Vánocích můžete zasadit například na zahrádku, nebo do květináče na terasu a stromeček vám tak bude dělat radost i celý zbytek roku!

 

Na shánění stromku po všech čertech se tentokrát vybodněte a nechte to zase na nás.

 

Zlaté české větvičky

Kavkazská jedlička znovu vyrostla mezi modříny... teda v Beskydech! A z její kvality budete i tentokrát na větvi. Je souměrná, vydrží dlouho čerstvá a dobře odolává dětským i zvířecím nájezdům. Zároveň moc neopadává a je oproti smrčku i méně pichlavá.

 

Letos si můžete vybrat rovnou ze 3 velikostí kavkazské jedle a nebo zvolit naši boží novinku - jedličku v květináči.

Stromky vysoké 140–160 cm 

Stromky vysoké 180–200 cm

Stromky vysoké 220–250 cm

LETOŠNÍ NOVÁČEK

 

Vstávej semínko hnedle, bude z tebe jedle! Pro velký úspěch kavkazských jedliček, jsme se rozhodli zasadit do naší nabídky i tuhle mini verzi v květináči. Kouzlo je v tom, že když se o jedličku budete hezky starat, můžete si ji po Vánocích přesadit na zahrádku. Pusťte se do toho v předjaří, kdy už nehrozí mrazy. Stromek nepochází z Česka, vyrostl v Belgii, kde měl tu nejlepší možnou péči. Naše belgické jedličky jsou zkrátka jedničky na evropském trhu.

CHCI STROMEČEK! JAK TO FUNGUJE?