VÁNOČNÍ STROMEČEK LETOS VYŘEŠÍTE ONLINE

Co kdybyste nemuseli lítat po všech čertech ani při shánění stromečku? Letos vám ho jednoduše přivezeme my, a to hned tu nejvánočnější klasiku – kavkazskou jedli, která pro vás vyrostla v Beskydech v České republice a z její kvality budete opravdu na větvi. Všechny stromky byly pokáceny na konci listopadu a jsou tak maximálně čerstvé. 

Zlaté české větvičky

Proč zrovna kavkazská jedle? Má totiž spoustu výhod. Roste souměrně, vydrží dlouho čerstvá a dobře odolává dětským i zvířecím nájezdům. Zároveň moc neopadává a je oproti smrčku i méně pichlavá. Je zkrátka božská – a my věříme, že vám bude dělat radost minimálně do Tří králů, než ji odstrojíte. 

Stromky vysoké 140–160 cm jsou již bohužel vyprodané

CHCI STROMEČEK! JAK TO FUNGUJE?

Úplně jednoduše. Stromek přihodíte k běžnému nákupu a za 2 dny ho máte u dveří. 

NAJDĚTE SI TOHO SVÉHO


Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíc. Všechny stromky jsme pro vás nafotili vedle metru, abyste měli jasnou představu, na jak velkého fešáka se můžete těšit. Každý z nich je originál a má dokonce své jméno. Potvrzení vaší objednávky obdržíte standardně e-mailem. A že na vás žádný dnes už nezbyl? Nebojte se, každý den pro vás naskladňujeme nové kousky.

OBJEDNEJTE S NÁKUPEM

Vánoční stromečky prodáváme na Rohlíku letos poprvé, proto ještě nejsme schopni doručit vám je do několika minut jako ostatní nákup. I tak se ale nebojte je objednávat společně s potravinami. Stromky budou k vašim dveřím chodit samostatně. Den před doručením vám pošleme sms zprávu jako připomenutí a upřesnění času doručení. 

ZA 2 DNY JE U VÁS DOMA

Na přípravu a dovezení stromečku potřebujeme čas navíc, proto vám je přivezeme 2 dny od objednávky. Když si tedy stromek objednáte v pondělí, ve středu ho máte doma! Den předem vám ještě napíšeme SMSku, v rozmezí jaké hodiny k vám přijedeme.

Technické řešení nám bohužel neumožňuje objednávky samostatných stromečků, proto vás prosíme, objednávejte stromečky vždy se svým nákupem. Nemusíte se bát, že budete mít pečivo plné jehličí, váš nákup automaticky rozdělíme na dvě objednávky: nákup & stromeček. Nákup vám přivezeme podle času, který jste si vybrali, a stromek pak za dva dny od objednávky mezi 16:00 a 22:00 ve všední dny a 12:00 a 22:00 o víkendech. Přesný čas vám dáme vědět SMSkou den předem.

ŘÁDNĚ SE PŘIPRAVTE

Přece nebudete mít doma naháče! Během čekání na svůj stromek mu připravte ozdobičky, světýlka, stojánek a další vánoční serepetičky, aby mu to náramně slušelo. Naštěstí je všechny najdete pohromadě na Rohlíku. Mrkněte!