Pomocníci s předvánočním úklidem
Že vás jímá hrůza, když si uvědomíte, že Vánoce jsou za rohem? Nebojte, úklid tentokrát půjde raz dva. Připravili jsme si pro vás celou jednotku pomocníků, díky kterým půjde všechno pěkně od ruky. Úklidu zdar!
divider

Při úklidu buďte v klidu

 
Záda vám totiž kryje tahle skvadra čističů, které vám před Vánoci pomohou zatočit se špinavým prádlem i špinavým nádobím. Tak to nechte na nich a vy se vyklidněte do svátečna.

Koupelna a WC

Mytí nádobí

Prací prostředky

divider

Nasaďte flekům parohy

 
Značka, která zažila ještě monarchii a od svého novodobého vzkříšení uhání vpřed jeleními skoky. Kromě ikonické kostky mýdla má v nabídce i nejrůznější čističe a přípravky na nádobí, takže o čistotu bude postaráno.

Čistící prostředky

Mytí nádobí

Prací prostředky

divider

Kladivo na bakterie

 
Přiznejte se bez mučení: používáte dezinfekci? Na bakterie, viry, plísně a další neplechy se musí tvrdě. A na to je značka Sanytol odborníkem z nejpovolanějších, tak ji povolejte do služby.

Čistící prostředky

Osvěžovače vzduchu

Prací prostředky

divider

Rodina jako ze škatulky

 
Velké prádlo vyžaduje velkou odpovědnost. Tahle parta čistotných superhrdinů se do toho naštěstí vrhne po hlavě a se skvrnami se popere za vás. Svěřte se jim do péče!
divider

Univerzální vojáci pro boj se špínou

 
S čištěním se nemažou a veškeré nečistoty berou útokem. Univerzální prostředky od značky Ajax krásně voní, čistí do hloubky a povrchy zanechávají zářivě čisté.
divider

Vytřou špíně zrak

 
Značka Vileda nabízí kompletní portfolio kvalitních produktů pro úklid v domácnosti. Díky nim bude Váš úklid ještě rychlejší a snadnější.
divider

V péči o povrchy nejsou mimo mísu

 
Není povrch jako povrch. A každý si zaslouží náležitou péči. Ať už je to váš porcelánový trůn nebo polička na babiččin porcelán. Naštěstí je tu tahle úderka od značek Duck a Pronto, které mají povrchy v malíku.
divider

Natřou to flekům na každém povrchu

 
Česká značka, která zpříjemňuje milovníkům čistoty zpříjemňuje život už 20 let. Utěrky, kapesníky, ubrousky, prostě kvalita, která si s vámi nevytře.