Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Veggie gril

Pokud patříte mezi vegany nebo vegetariány, vaše volba na rozpáleném grilu je jasná a na Rohlíku budete mít pré. Ale ani jako masožrouti nemusíte grilovat pořád jenom klobásky a steaky. Každý rok totiž na trhu přibývají nové a lahodné rostlinné produkty, které si chuťově nezadají s masovou klasikou. Tak je pojďte vyzkoušet a grilování si udělejte trochu pestřejší!
 

Rostlinné libůstky na gril

Doby, kdy jste rostlinné alternativy dobré ke grilování spočítali na prstech jedné ruky a všechny byly ze sóji, jsou už naštěstí pryč. Některé už neobsahují sóju vůbec a přitom jsou bohaté na bílkoviny. A pokud jste jako nemasožravci nejvíce tesknili po sýrech, už také nemusíte. Nové rostlinné alternativy k sýrům jsou fantastické a na ohni se krásně roztečou. Tak vybírejte, mlsejte a najděte si své grilovací favority.

Ty kokos!

Bez mléka, sóji, laktózy, lepku i ořišku a konzervačních látek. Těmito “bez” se chlubí i další perly perfektní na grilovaní od Violife. Zkuste toto léto alternatívu sýra GRILL ME, který je určený speciálně na gril.