Velikonoční nadílka

To je nadělení! Velikonoce se kvapem blíží a ve špajzce to zeje prázdnotou? To se musí napravit! Abychom vám s tím pomohli, k velikonočním dobrotám jsme namalovali pěkné slevy, takže kdy jindy doplnit zásoby pro koledníky než teď!

divider

Máte doma sportovce-mlsouna?

Udělejte mu radost Proteinellou, čokoládovo-oříškovou pomazánkou nabitou proteiny. Neobsahuje žádný přidaný cukr ani palmové oleje.

divider

Tekutá výslužka

Aby ženy neuschly –⁠ to je prý důvod, proč je musí koledníci každý rok vymrskat pomlázkou. Jenže, uschnout můžou i koledníci a vy tomu můžete zabránit! Polijte je vodou nebo těm velkým dejte něco dobrého k pití a nebo obojí. Volbu necháme na vás…

divider
 

Ty pravé ovocné destiláty na Váš velikonoční stůl. Tradiční slivovice připravená dle původní receptury Rudolfa Jelínka. Vyzkoušejte servírování se sušenou švestkou. Hruškovice Williams s příjemně jemnou ovocnou chutí vyrobená výhradně ze sladkých hrušek odrůdy Williams. Skvěle chutná s kompotovanou hruškou a kapkou
hruškové šťávy.

divider

Poctivé destiláty vyrobené macerací prvotřídních malin a hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Pálenka se vyznačuje harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.

 
divider

Rumy, likéry a další

 
  • Diplomático Reserva Exclusiva je celosvětově oceňovaný rum pro svou výjimečnou a lahodnou chuť. Snoubí v sobě jedinečné tělo s dokonalou vyvážeností, je blendem rumů až 12 let starých. Má plné aroma, s tóny pomerančové kůry, javorového sirupu a lékořice. Vyznačuje se jemným a komplexním profilem a svůdným, dlouhotrvajícím zakončením. 
divider

Připijte si na Velikonoce s přáteli tím nejlepším. Oslavte je třtinovým rumem Zacapa zrajícím nad oblaky nebo si vychutnejte třeba rumový elixír s karamelovým aroma Legendario Elixir de Cuba. Na zdraví!

 
divider

Když koledníci zůstanou trošku déle

Koledníci už sedí v kuchyni nebo pořádáte velikonoční rodinnou sešlost? Bude se hodit i nižší voltáž. Podle své provenience vybírejte pivečko nebo vínečko.

divider
 

Máte rádi desítku, ležák nebo třeba belgické pivo? Milovníci piva si přijdou na své.

divider

Pivo, které si získalo svůj název díky typicky zlatavé barvě a hojnému výskytu bažantů v okolí pivovaru Hurbanovo, kde se pěstuje ječmen pro výrobu sladu. Najít bažanta v poli zrajícího ječmene je prý znamením bohaté úrody. 

 
divider

Bílé nebo červené?

 

Oslavte příchod jara sklenicí dobrého vína; s přáteli, milovanými, anebo s knihou v ruce. Kvalitní Moravská vína vyrobená v podhůří Pálavy, v Ditrichštejnských sklepech Mikulov. Pojďte nasát jarní energii.

divider

Vykouzlete si doma Velikonoce

Oblečte své bydlení do barevného, velikonočního kabátku. Vyberte si z široké nabídky dekorací, květin nebo pomlázek.