Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Velikonoční tipovačka

Hody, hody doprovody, vykoledujte si vykutálenou výhru!

Připravili jsme si pro vás ještě jednu soutěž. Pokud by se vám nepodařilo vypátrat ani jedno vajíčko v naší schovávačce, můžete zkusit štěstí v naší velikonoční tipovačce.

 

Tyto Velikonoce bychom rádi překonali náš rekord v počtu obsloužených zákazníků. Proto jsme si pro vás připravili velkou velikonoční tipovačku! A hned pro 3 koledníky, jejichž tip bude nejblíže skutečnému počtu objednávek, které doručíme ve čtvrtek 6. 4., máme připravené vykutálené odměny! 

JIŽ ZNÁME VÝHERCE VELKÉ VELIKONOČNÍ TIPOVAČKY!

 

 

Celkovým vítězem se stal pan Róbert M. z Vysokého Újezdu, který si tak za první místo odnáší výhru ve výši 35 000 kreditů, jeho tip se lišil pouze o 2 objednávky od skutečného čísla!

 

 

Druhým nejpřesnějším tipérem se stává paní Kristýna Č. z Třebechovic pod Orebem, kterou dělilo od skutečného počtu pouze 9 objednávek a odnáší si tak výhru 15 000 kreditů

 

 

A bronz patří paní Evě E. z Prahy, která si tipem, který se lišil pouze o 21 objednávek zajistila třetí místo a výhru 10 000 kreditů

 

 

Všichni výherci již byli kontaktováni a výhra jim byla předána - VŠEM MOC GRATULUJEME!

Jak se tipovačky zúčastnit?

Účast v naší tipovačce není vůbec nic složitého!

 

Stačí pouze vytvořit alespoň jednu objednávku v minimální hodnotě 750,- Kč s doručením ve dnech od 6. 4. do 10. 4. a poté skrz formulář společně s e-mailem, pod kterým u nás nakupujete, vložit váš finální tip.

 

E-mail je potřeba, abychom vás mohli kontaktovat, pokud by váš tip byl mezi třemi nejbližšími skutečnému číslu.

 

Každý zákazník, který podmínku splní, může vložit pouze jeden tip. Pokud však objednávek v daném období vytvoříte více, můžete vložit stejný počet tipů, jako je počet doručených objednávek. Pokud tedy například nakoupíte na Rohlíku v daném období dvakrát, můžete vložit dva tipy.

 

Formulář se uzavírá ve čtvrtek 6.4. ve 20:00