Velikonoční úklid raz dva

Za chvíli tu jaro a velikonoční svátky. Což kromě vajíček a dalších radostí znamená i jarní gruntování. Na Rohlíku vám ale tradičně jistíme záda, takže pro vás máme kompletní výbavu, díky níž zatnete tipec i té nejpřischlejší špíně.

divider

Přeperou i nejhorší fleky

 

Každý z nich je prací hrdina, dohromady jsou nepřemožitelní. Poperou se s každou výzvou, kterou jim předhodíte do pračky, a navíc vám vše krásně provoní. Čistému prádlu zdar!

divider

Dejte sbohem klasickým obalům

V Tierra Verde věří, že vždy existuje alternativa. Proto jejich účinné, ale šetrné čisticí prostředky nenajdete v jednorázových plastech. Tak udělejte dobře své domácnosti, sobě i planetě.

 
divider

Vytřou špíně zrak

 

Německá rodinná firma, specializující se na úklidové pomůcky. Hlavně ty, kterými se vytírá. Mopy, houbičky, utěrky... prostě kompletní portfolio vychytávek do domácnosti, díky kterým bude váš úklid ještě snadnější a rychlejší.

divider

Pošlou nečistoty do kytek

 

Česká značka, která vyrábí šetrné čisticí prostředky. Bez zbytečné chemie, zato s maximální důrazem na ekologii. Tak dejte nečistotám co proto!

divider

Domácnost jako ze škatulky

 

Ať už perete nebo se chystáte na nádobí, tahle parta vás ve štychu nenechá. Fleky přepere raz dva a s mastnotou na talířích si poradí jedna báseň. Tak hurá na to!

divider

Skočí na úklid ekologicky

 

Specialisté na ekologický úklid, kteří vám při úklidu pomohou vychytat všechny mouchy. Kromě samotných prostředků dbají na šetrnost i při samotné výrobě a minimalizují objem obalů i odpadu.

divider

Kachnu? Ale Pronto!

 

Není povrch jako povrch. A každý si zaslouží náležitou péči. Ať už je to váš porcelánový trůn nebo polička na babiččin porcelán. Naštěstí je tu tahle úderka od značek Duck a Pronto, které mají povrchy v malíku.

divider

Natřou to flekům na každém povrchu

Česká značka, která zpříjemňuje milovníkům čistoty zpříjemňuje život už 20 let. Utěrky, kapesníky, ubrousky, prostě kvalita, která si s vámi nevytře.

 
divider

Zatočí s bakteriemi

 

Tyhle úklidové prostředky jsou na bakterie pes. Zlikvidují jich 99,99 % a do čištění vaší domácnosti se pustí s razancí nejmenovaného stroje s Arnoldovou tváří.

divider

Expert na dezinfekci

 

Značka Sanytol prostě dezinfekcím rozumí. I proto byste neměli starost o nežádoucí nečistoty nechávat jen tak na někom, ale pořídit si domů opravdového experta.

divider

Vezměte si k ruce odborníky

 

Heslem značky Niteola je preciznost. S jejími pomůckami vám úklid půjde pěkně od ruky a můžete se spolehnout na opravdovou kvalitu. V koupelně, obýváku i kdykoliv jinde.