Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Vína Česko

Vítejte na Mikulovsku! Na vápenitých půdách v okolí Pálavy dozrává zejména Ryzlink vlašský (VOC) s nezaměnitelným charakterem minerálnosti. Z hlubokých sprašových půd totiž čerpá vinná réva spoustu živin pro tvorbu aromatických látek, výraznou kořenitost a originální minerální projev. Mikulovsko tak dává vzniknout skvělým vínům s unikátním charakterem – a přesně taková vám dnes představíme.

Mikrosvín Mikulov, vinař roku 2022

Právě se nacházíte na jedněch z nejlepších viničních tratí u nás – jižních svazích Pálavy, kde Mikrosvín Mikulov vlastní dvanáct viničních tratí. Absolutními klenoty jsou tratě Železná, Goldhamer a Purmice. Pěstuje se na nich velmi omezená, ale typická odrůdová skladba, nad kterou vyčnívá fenomenální Ryzlink vlašský.

 

Sommelierský zážitek pro 100 nejrychlejších

Ve spolupráci s vinařstvím jsme pro vás vytvořili limitovaný zážitkový degustační box, ve kterém najdete tři lahve Ryzlinku vlašského, ale také videa s vinařem, fotografie, dopis od vinaře a degustační kartu, které vás ihned přenesou na degustaci do pálavského sklípku.

Díky degustačnímu boxu se stanete na den sommelierem a navštívíte vinařství Mikrosvín. Stačí si pustit videa, na která najdete odkaz v boxu, otevřít lahev a nechat Davida Chrápka, ředitele vinařství, aby vás provedl degustací. Aby šlo o unikátní a neopakovatelný zážitek, vyrobili jsme pouze 100 ks degustačních boxů pro nejrychlejší z vás.