Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Dáme skleničku?

Na světě je tolik vín, že by se z toho jednomu zamotala hlava. A zvlášť u nás – máme totiž nejširší nabídku vín ze všech supermarketů, a ještě vám je přineseme až ke dveřím. Abyste se v nich vyznali, představíme vám v následujícím měsíci ty nejzajímavější kousky. Máme na ně super slevy, tak jich vyzkoušejte co nejvíc a najděte si své oblíbence. 

Sommelierka Dagmar Kadlecová DipWSET

 

S vytříbením naší vinné sekce nám pomáhá zkušená sommelierka Dagmar Kadlecová DipWSET, která získala titul Weinakademiker na vinařské akademii v Rakousku.

Ptáte se, co je to DipWSET? Jedná se o velice uznávaný titul z Wine & Spirit Education Trust, Londýn. Ve světě vína se jedná o velice prestižní titul. 

Co vás čeká v naší nalejvárně?

Zaostřeno na moravská vína

Jak vybrat to nejlepší podle cukernatosti?

Dnes se podíváme na korek moravským vinařstvím a rozdělíme si je podle oblastí. Každá totiž dává vínu jiný ráz, charakter i chuť. Potom naťukneme dělení vína podle cukernatosti, protože podle ní snáze poznáte jeho kvalitu, a samozřejmě přihodíme i pár slev.

Tak připravte skleničky, jde se degustovat!