Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Ochutnejte výherce Vinaře roku

Ve víně je prý pravda a jedna velká pravda opět vyšla najevo. Pokud se ptáte, jaká vinařství to v Čechách a na Moravě umí nejlíp, známe odpověď. 20. ročník prestižní národní soutěže o titul Vinař roku 2022, o kterém rozhodli ti nejlepší světoví degustátoři, určil pořadí a rozdal medaile. A my se můžeme pochlubit, že na Rohlíku najdete lahve od všech tří výherců a většiny finalistů. Tak pozvedněme sklenky a připijme si: na zlaté české ručičky!

MIKROSVÍN MIKULOV

Vinařství žijící vlastním životem, podřizující vše přírodě. Pálavské mikroklima, půdy bohaté na vápník a osobitý lidský přístup dávají vínům jedinečnost a nezaměnitelný charakter. Mikrosvín Mikulov patří dlouhé roky mezi nejvýznamnější producenty predikátních vín z terroir Pálava. Chloubou vinařství je Ryzlink vlašský, který pěstují na nejvýše položených tratích jihozápadního pásu Pálavy, ale na Rohlíku máme i jejich další odrůdy a celých pět degustačních setů. Vyzkoušejte třeba Ryzlink Vlašský 2020. Když vám zachutná, můžete ho koupit rovnou i v kartonu. 

VINAŘSTVÍ VOLAŘÍK

V rodině Volaříků poctivě pěstují lásku k vínu od druhé světové války, kdy se zakladatel rodinné tradice, Leopold Volařík, naučil vinohradnickému a vinařskému umění od německých starousedlíků. Rozvoj vinařské tradice přerušila násilná kolektivizace a návrat k vinařství byl možný až po revoluci v roce 1989, kdy se vinice vrátily původním majitelům. Ochutnejte třeba Ryzlink vlašský Terroir 2019.

VINAŘSTVÍ SPIELBERG

V překrásné krajině tradiční vinařské oblasti Kyjovska, najdete pod pásem Ždánického lesa půvabnou vinařskou obec Archlebov a v ní vinařství Spielberg. Jejich víno pochází z vlastních vinic o rozloze takřka 65 ha s různým stářím. Mladé vinice dávají svěží štíhlejší vína a díky vinicím 40 let starým zase vznikají vína hutná a extraktivní. Díky ekologickému pěstování révy a jejího moderního zpracování, se Spielbergu daří produkovat přívlastková vína ve špičkové kvalitě. Na Rohlíku vám můžeme nabídnout sedm typů jejich vín od Chardonnay po BIO Ryzlink vlašský i degustační set o šesti lahvích.