• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem k vydatnému sněžení a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Víno na váš piknik

Víno na letní osvěžení

Máte už sbalené všechny pochoutky na piknik, ale nevíte, které víno přidat do piknikového košíku? Na Rohlíku si můžete vybrat z těch nejlepších českých i zahraničních vín. Do horkého počasí se nejlépe hodí svěží a lehká bílá a růžová vína, ale ani červeným vínům se nemusíte vyhýbat. To, co by pak na žádném pikniku nemělo rozhodně chybět, jsou bublinky. Na Rohlíku pro vás máme šumivá vína všeho druhu, od oblíbeného svěžího italského Prosecca po lehkou španělskou Cavu.

Letní bublinky

Vína, která získávají své příjemné perlení díky klasickému způsobu výroby kvašením v lahvi, nebo metodou charmat, kvašením v nerezovém tanku. Champagne, Prosecco, Cava, Lambrusco, Asti nebo sekt? Vyberte si z naší pestré nabídky své oblíbené víno. Vhodná jsou samotná jako aperitiv či k foie gras, předkrmům z ryb a drůbežího masa.