BOŽÍ SLUŽBY PRO JEŠTĚ JEDNODUŠŠÍ NAKUPOVÁNÍ

Nákupní horečka stoupá a... Rohlík již pokrývá téměř 22 % celé republiky! Jsme moc rádi, že jste v tom s námi. Snad už dobře víte, že pokud jde o každodenní nákupy či speciální zboží z lokálních podniků, na nás se můžete spolehnout. V našem sortimentu totiž najdete více než 17 000 položek. Dennodenně pro vás také vymýšlíme i nejrůznější zlepšováky, které by vám to klikání mohly trochu zpříjemnit.

Nákupní vychytávky

 

Změna času doručení online

Změna plánů? Nevadí! Čas doručení nákupu si teď můžete rychle a pohodlně změnit přímo ve svém profilu.

 

Nejpohodlnější online reklamace

Pokud se nám něco nepovede, nemusíte dělat nic jiného, než vše vyřešit přes náš web či aplikaci. Bez ptaní, bez překážek.

 

Přehledný nákupní seznam na jakýkoliv recept

Nová funkce v Rohlík Chef vám bleskurychle vygeneruje nákupní seznam na recept odkudkoliv z internetu. Nebo klidně i z vlastní kuchařky! Dejte sbohem papírovým seznamům nebo desítkám otevřených záložek.

 

 

Doručení nákupu do Rohlik Pointu nebo AlzaBoxu

Když nemůžete čekat na kurýra, využijte naše výdejní boxy! Máme jich spoustu a jejich počet neustále zvyšujeme. K tomu navíc spolupracujeme s Alza.cz na vyzvedávání nákupů v AlzaBoxech.

Měníme nákup v zážitek

 

Když udeří vedra, jsme tu pro vás. V létě vám totiž dovezeme 73 vychlazených drinků až ke dveřím. Ať už jste spíš pivaři nebo preferujete limču.

 

V každé kategorii můžete produkty filtrovat podle původu, ceny, složení či speciálních dietetických požadavků. Tato nastavení si pro vás budeme pamatovat i pro další nákupy (pokud budete chtít).

 

Abyste pokaždé koupili to nejlepší víno, je tu nejoblíbenější vinařská aplikace Vivino. Díky ní víte o našich vínech víc, než jejich etiketa! A navíc se můžete inspirovat hodnocením ostatních z milionů uživatelů.

 

S přípravou pokrmů vám kryjeme záda. U každého produktu tak najdete recepty, které vám podají pomocnou ruku. Noty tedy máte, tak se nebojte experimentovat!

Ochutnejte, co jinde nenajdete

Jestlipak už jste vyzkoušeli naše vlastní značky? Ať už jde o MASO!, FJORU, Miil, BEZ KOMPROMISU nebo Pappudio, za každou z nich dáme hrdě ruku do ohně! Každá je jiná, ale všechny pojí láska k výbornému jídlu a touha dopřát vám opravdové dobroty.