Zabijačkové hody

Zabijačkové hody

Na Rohlíku rádi podporujeme sezónní a lokální potraviny. A co k zimě patří více než pravá česká zabijačka? Vychutnejte si poctivé jitrničky, jelítka, tlačenky a spoustu dalších skvělých zabijačkových specialit od lokálních výrobců.

 

 

divider

Zabijačkové speciality

Vraťte se zpátky do dětství a zažijte zabijačku jako u babičky na vsi. Do Rohlíku nám právě dorazily čerstvé voňavé jitrničky a jelítka, masité tlačenky a boží sádla a škvarky od farmářů. Dobrou chuť!

divider

Poctivé uzeniny a maso

IQ párky a buřty: samé maso a žádná zbytečná chemie

A pak že to nejde bez dusitanů a dalších přídatných látek! Na Rohlík nám právě dorazily exkluzivní bezdusitanové IQ párky a buřty s 97 % stařeného BIO hovězího masa z ekologické farmy v Krušných horách. Jsou bez lepku, alergenů, stabilizátorů, ochucovadel a barviv a přesto chutnají božsky. Navíc jsou ručně motané a připravené s láskou řezníkem, takže je to ten nejlepší párek, co si můžete dopřát vy i vaše děti!

*tento produkt je zatím dostupný jen v Praze

 

Vepřové zadní kolínko s kostí Sous videUž jste ochutnali naše šťavnatá vepřová kolínka Sous vide? Maso je hotové, velmi měkké a šťavnaté. Stačí jej dohřát na grilu nebo v troubě a máte báječný oběd nebo večeři za pár minut.

 
divider

Farmářské paštiky a masné produkty

divider

Něco na zub

Pečivo

Pořádnému chlebu z kvásku se nic nevyrovná a my na Rohlíku to víme. Proto u nás najdete každý den čerstvé kváskové chleby z menších lokálních pekáren.
divider

To nejlepší zelí

divider

Pivní speciály

Nic nezažene žízeň lépe než pořádně hořké pivečko. Věděli jste, že na Rohlíku najdete několik desítek pivních speciálů z lokálních pivovarů v Čechách a na Moravě?
divider

Něco ostřejšího