• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem k vydatnému sněžení a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Value for money

Ceny speciálních potravin mnohdy několikanásobně převyšují ceny těch běžných. Tomu jsme se ale v Rohlíku rozhodli udělat přítrž. Proto jsme snížili a zastropovali ceny 40 základních potravin pro diety bez lepku, laktózy a cukru na úroveň běžných značkových potravin. A u produktů, kde se nám to nepodařilo, jsme cenovku zkrouhli alespoň o 50 %. Máte tak naše slovo, že cena těchto výrobků se u nás nezvýší ani o halíř.

Abychom ulevili vaší peněžence, denně pro vás srovnáváme stovky cen produktů s konkurencí. Každý den najdeme tu nejnižší základní cenu široko daleko! Můžete si tak být jistí, že u nás budou tyto produkty za stejnou nebo lepší cenu než v jakémkoliv supermarketu, abyste nemuseli platit ani korunu navíc! Denně srovnáváme běžné ceny konkurence, nikoliv akční nabídky.