• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem k vydatnému sněžení a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Value for money

Abychom ulevili vaší peněžence, denně pro vás srovnáváme stovky cen produktů s konkurencí. Každý den najdeme tu nejnižší základní cenu široko daleko! Můžete si tak být jistí, že u nás budou tyto produkty za stejnou nebo lepší cenu než v jakémkoliv supermarketu, abyste nemuseli platit ani korunu navíc! Denně srovnáváme běžné ceny konkurence, nikoliv akční nabídky.

Nákup nemusí znamenat díru do rozpočtu, levný nákup nemusí znamenat nízkou kvalitu produktů. Produkty pod našimi privátními značkami jsou toho důkazem - jednoduše kvalita za skvělou cenu. Unikátní produkty našich vlastních značek mají své zástupce v kategoriích produktů, které běžně nakupujete. Jejich ceny pravidelně srovnáváme s běžnými, nikoliv akčními cenami konkurenčních produktů s co nejbližším složením.