Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Jupí, škola je tady! Pro některé rodiče to znamená spousta stresu, pro vás velká pohodička a 1. 9. zařadíte mezi své šťastné dny. Stačí si jen vybrat z naší obří nabídky školních potřeb a zbytek nechat na nás. Vše vám přivezeme až k vašim dveřím. 

 

Řešíte letos školní výbavu poprvé? Buďte bez obav, žádný učený z nebe nespadl. S Rohlíkem vybavíte školáky na jedničku s hvězdičkou. Po konzultaci se školami jsme pro vás připravili malý tahák, kde najdete seznam všeho, co by se vašim studentíkům mohlo hodit. A jestli si troufáte nebo patříte mezi školou ostřílené rodiče, můžete si vypéct svůj vlastní seznam úplně na konci této stránky. Tak pojďme na to, protože hola, hola, škola volá! 

Sešity a notesy

Co je psáno, to je dáno! Tak aby si dětičky měly kam psát své nově nabyté poznatky, bude to chtít sešity. Hodně sešitů! A k tomu všechny další věci jako jsou desky a obaly.