Jupí, škola je tady! Pro některé rodiče to znamená spousta stresu, pro vás velká pohodička a 1. 9. zařadíte mezi své šťastné dny. Stačí si jen vybrat z naší obří nabídky školních potřeb a zbytek nechat na nás. Vše vám přivezeme až k vašim dveřím. 

 

Řešíte letos školní výbavu poprvé? Buďte bez obav, žádný učený z nebe nespadl. S Rohlíkem vybavíte školáky na jedničku s hvězdičkou. Po konzultaci se školami jsme pro vás připravili malý tahák, kde najdete seznam všeho, co by se vašim studentíkům mohlo hodit. A jestli si troufáte nebo patříte mezi školou ostřílené rodiče, můžete si vypéct svůj vlastní seznam úplně na konci této stránky. Tak pojďme na to, protože hola, hola, škola volá! 

divider

Sešity a notesy

Co je psáno, to je dáno! Tak aby si dětičky měly kam psát své nově nabyté poznatky, bude to chtít sešity. Hodně sešitů! A k tomu všechny další věci jako jsou desky a obaly.

 
 
divider

Psací potřeby

Píšu, píšeš, píšeme! A aby bylo čím psát, chce to pěknou zásobu všemožných tužek, propisek nebo per i pro nejmenší školáčky.

 
 
divider

Rýsovací potřeby a matika

Bez pravítka a kružítka to rýsování nejspíš nebude to pravé rovné! Tak vybavte arzenál rýsovacích pomůcek, ať vás nepřekvapí pětka v žákovské.

divider

Výtvarné potřeby

Dřímá ve vašem školákovi malý Picasso? Pořiďte mu pořádnou malířskou výbavu, ať na výtvarce zazáří.

 
 
divider

Penály, zástěry a pytle na přezůvky a tělocvik

Bez penálu ani ránu! Někam se všechny ty propisky, fixy a pastelky přeci schovat musí! A i když se do penálu vejde kdeco, na cvičky a tělocvik raději pořiďte stylový pytlík.

divider

Kreativní a náučné hračky pro mladé školáky

divider

Svačinová výbava

Ještě, než se vrhnete na přípravu nejrůznějších rozmlsaných svačinek, bude to chtít nějaké ty lahve, krabičky a všechny ostatní potřebné věci ke školnímu stolování. 

divider

Snídaně dělá den

Ve škole by to s kručením v břiše na jedničky nešlo. 

 
 
 
 
divider

Zdravý mls na sváču

Přestávky patří mezi nejoblíbenější školní chvilky… Proč? Protože se neučí a je čas svačin!

 
 
 
 
divider

Čistota na ruce i do lavice

Zdraví a čistota nade vše! Proto školáčkům přibalte i nějaké ty antibakteriální gely a mýdla na ruce.