Hurá do školky! Pro některé rodiče to znamená spousta stresu, pro vás pohodička a 1. 9. zařadíte mezi své šťastné dny. Stačí si jen vybrat z naší nabídky potřeb do školky a zbytek nechat na nás. Vše vám přivezeme až k vašim dveřím. 

Vypravujete letos dítko do školky poprvé? Buďte bez obav, žádný učený z nebe nespadl. S Rohlíkem vše zvládnete levou zadní. Poradili jsme se se školkami a přinášíme vám přehledný seznam všeho, co by se vašemu děťátku nejen v prvních školkových dnech mohlo šiknout. 

divider

Ústní hygiena

I ve školce se myslí na zdravý chrup. Tak aby měly dětičky zuby jako perličky, bude to chtít přibalit nějaké ty zubní pomocníky.

divider

Hygienické potřeby

Do školky jedině s pořádnou výbavou všeho, co udrží nejen dětské ručičky čisté.

divider

Výtvarné potřeby

A co děti, mají z čeho tvořit? Vybavte je barevnými voskovkami, pastelkami a všemi dalšími výtvarnými skvosty.

 
 
divider

Kreativní a naučné hračky

Co se v mládí naučíš… Rozvíjejte kreativitu dětiček už od malička! Přinášíme nabídku kreativních a naučných hraček, které zabaví každého malého neposedu.

divider

Úklidové a malířske nezbytnosti

Doma i ve školce má všechno své místo. Kam tedy uklidit bačkůrky? Do pytlíku! To se ví! A co výtvarku? No přece do kufříku… 

divider

Svačinky

Pro spokojená bříška malá mlska! Má-li vaše dítko oblíbenou mňamku, bez které si den nedovede představit, bude to chtít nějakou tu malou svačinku přibalit do školky s sebou.

 
 
 
 
 
 
 
 
divider

Svačinkové vybavení

Sváča je připravena, ale kam s ní? Každá svačinka potřebuje svůj domeček! Tak okouknětě barevné dětské lahve, krabičky na baštu a další pomocníky, kteří se vašim dětem jistě budou hodit!