-14 %

HiPP Bio Těstoviny s rajčaty a cuketou

250 g
Akce do 30. 9.
59,90 Kč 239,60 Kč/kg69,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

BIO Dětské Těstoviny HiPP jsou bezmasým zeleninovým příkrmem od ukončeného 1. roku věku dítěte s těstovinami v praktickém plastovém balení.
Balení 250g Jde o přechodnou fázi, než děti začnou jíst společná jídla se svou rodinou. Obsahuje již skutečné kousky těstovin. BIO dětské těstoviny se podávají nejčastěji jako polední menu. Produkt je možné díky ohřívat v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Díky praktickému plastovému balení je s produktem lehká manipulace.

# obsahuje lepek # bezmasý zeleninový příkrm pro starší děti # v praktickém platovém balení # možno ohřívat v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni # produkt vhodný pro cestování

Složení

Vařené těstoviny ve tvaru mušlí (mouka z tvrdé pšenice, vaječný bílek) 26 %
Rajčata* 24% Odstředěné mléko* Vařená rýže* Cuketa* 7 % Mrkev* Celer* Cibule* Slunečnicový olej* Rajčatový protlak* Bylinky* Koření* (petržel*, libeček*, česnek*, oregano*, rozmarýn*, pepř*) Jedlá sůl s jódem Zeleninový vývar *[jedlá sůl, rýžová moučka*, zelenina* (mrkev*, cibule*, celer*), extrakt z kvasnic*, rostlinný olej*, koření*] Antioxidanty ¹ (kyselina askorbová, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů) *z ekologického zemědělství - ekologická produkce EU/mimo EU ¹Antioxidanty jsou přidávány kvůli zachování živin a chuti.