Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kup 2

HiPP BIO Zeleninový příkrm První brokolice

125 g
BIO
od 2 ks 29,90 Kč
31,90 Kč 255,20 Kč/kg34,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

125 g, od ukončeného 4. měsíce
Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou určeny přesně na výživové potřeby kojenců. Pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť. 

•    bez přídavku soli
•    bez lepku
•    se sníženým obsahem alergenních složek
•    v BIO kvalitě

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Výrobce

HiPP Czech,
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Voda
Brokolice z ekologického zemědělství40 %
Kukuřičná mouka z ekologického zemědělství
Rýžový škrob z ekologického zemědělství
Sodík ve 100g výrobku0.02

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota149 kJ/35 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy6.3 g
z toho cukry0.8 g
Bílkoviny1.6 g
Sůl0.05 g
Vláknina g