Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Curaprox Ultra Soft Smart

1 ks
119,90 Kč 119,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zubní kartáček Curaprox Ultra Soft Smart, který dásně milují. Technicky dokonalý kartáček – v malé hlavičce 7600 ks CUREN vláken o průměru 0,08.

Extrémní hustota zaručuje extrémně efektivní čištění, zároveň extrémně jemná vlákna zaručují extrémní atraumatičnost. Skvělý kartáček i pro uživatele s malou čelistí.

Zubní kartáčky z řady Smart, díky nimž budou vaše zuby brzo hladké, čisté a přirozeně bělejší. Curaprox Smart ultra soft je určen pro uživatele toužící po dokonale čistých zubech při současném zachovaní nejvyšší jemnosti.

Speciální štětiny kartáčku Curaprox jsou vyráběny z moderního materiálu CUREN, jehož vlastnosti se nemění ani po namočení vodou. Z tohoto důvodu je možné, aby vlákna byla tenčí a celý proces čištění zubů jemnější než s běžnými zubními kartáčky. Zároveň malá hlavice kartáčku Curaprox, osazená 7600 ultra jemnými CUREN vlákny, zaručuje intenzivnější a šetrnější čištění.

Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!
 


O výrobci

Curaden dobývá svět dentálními řešeními. Země jako Německo, Rakousko, Itálie a Anglie byly prvními úspěšnými trhy. Dnes prodávají jejich výrobky ve více než sedmdesáti zemích.

Na začátku tohoto úspěchu byla práce Hanse Breitschmida, který jako školený zubní technik povýšil stomatologickou péči na úroveň „komplexního ústního zdraví“. Ve svém podnikání v Lucernu prodával stomatologické výrobky zubním ordinacím a postupně si vybudoval pevnou síť, která trvala několik desetiletí a dodnes existuje.

Hans Breitschmid si brzy uvědomil, že další výcvik není jen nutný, ale byl klíčem k úspěchu. Byla to první zubní obchodní společnost, která nabídla další školení pro zubní techniky a přilákala známé reproduktory pro další vzdělávání v korunové technologii, ortodoncii nebo technikách hlubokého tažení do Lucernu. 

Čištění mezizubních kartáčů mezi zuby nebylo v 60. letech příliš rozšířené. Nastupující společnost vyvinula a prodala takové nástroje se značkou Curaprox a od roku 1976 spolupracovala s profesorem Mühlemannem, který byl tehdy průkopníkem v prevenci. To upevnilo jeho dobrou pověst mezi odborníky. Filozofie Curaden „lepší zdraví pro vás“ znamená širší porozumění.

Výrobce

Curaden Czech s.r.o.
U Železné lávky 10
118 00 Praha 1