Omlouváme se, že některé položky jsou kvůli vyššímu než obvyklému zájmu nedostupné. Tvrdě na tom pracujeme a nové zásoby právě doplňujeme. Během dneška a zítřka naskladníme zásobu na mnoho týdnů. Postupně uvolňujeme doručovací sloty na dnes nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na zítra, případně počkat na uvolnění dnešních slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí.

Mlékárna ValMez Acidofilní mléko plnotučné 3,6%

500 ml
19,90 Kč 39,80 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Kysaný mléčný výrobek, který obsahuje probiotické kultury (Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus). Je vhodné pro všechny věkové kategorie. Obsahuje 3,6 % tuku.

O výrobci

Tradice výroby mléka a mléčných výrobků na Valašsku sahá hluboko do historie. Mlékárna ve Valašském Meziříčí byla založena již v roce 1936 jako mlékárna Spolku chovatelů hovězího dobytka s obchodním názvem Valašská spolková mlékárna ve Valašském Meziříčí. Tento spolek reprezentovalo 9 - 12 větších zemědělců z oblasti kolem Valašského Meziříčí.

Zakladatelem této mlékárny byl pan Vilém Frank, který byl jejím správcem a ředitelem až do roku 1960. Počáteční zpracovatelská kapacita byla přibližně 500 litrů denně. Kromě mléka se vyrábělo i mléko samovolně zkysané, máslo a tvarohové pomazánky. V roce 1948 se po zavedení národní správy vyměnilo zastaralé výrobní zařízení hnané transmisí za modernější zařízení. V roce 1954 byla provedena pouze rekonstrukce výrobních kapacit, která zvýšila zpracovatelskou kapacitu na 25 000 litrů denně.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 2°C - 8°C. Po otevření spotřebujte.

Výrobce

Mlékárna Valašské Meziříčí s r.o.
Zámecká 2/57,  Krásno nad Bečvou
757 27  Valašské Meziříčí

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Mléčná kultura
Probiotická kultura
Lactobacillus acidophilus
Bifidobacteria
Streptococcus thermophilus

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota259 kJ/62 kcal
Tuky3.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.4 g
Sacharidy3.9 g
z toho cukry3.9 g
Bílkoviny3.3 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.