Amaranth Piškoty bezlepkové

100 g
37,90 Kč 379,00 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Hledáte alternativu běžných piškot? My pro Vás máme bezlepkové piškoty značky Amaranth. Jsou vhodné pro diabetiky, celiaky a pro každého kdo se chce vyhnout konzumaci lepku.

Piškoty mají nejčastěji kruhovitý tvar o průměru okolo 3,5 centimetru s jednou stranou, která je plochá, a druhou vyklenutou. Piškoty jsou energeticky poměrně bohaté a nejsou vhodné tedy k dietní stravě.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

Ideální na cesty pro děti do ručičky a v období Vánoc pro výrobu cukroví, jako jsou např.vosí hnízda či slepované piškoty marmeládou máčené v čokoládě.

O výrobci

Amaranth life s.r.o. dodavatel trvanlivých bezlepkových potravin a pečiva.  Společnost Amaranth life s.r.o. byla založena na jaře roku 2013 s tím, že se od samého začátku bude prezentovat jako společnost, která se bude zabývat výrobou výhradně bezlepkových potravin. V současné době vyrábí extrudované výrobky různých tvarů s různými příchutěmi, s trvanlivostí do 12 měsíců. Jako nosnou surovinu používá kukuřici a amarant (laskavec). Nově začali vyrábět chléb a běžné pečivo bez lepku s přídavkem amarantové mouky.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Amaranth life s.r.o.
Brněnská 158
667 01 Židlochovice
Česká republika

Složení

Slazená vaječná melanž
Kukuřičná mouka

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1710 kJ/407 kcal
Tuky6.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.7 g
Sacharidy77.3 g
z toho cukry35.2 g
Bílkoviny8.5 g
Sůl0.4 g
Vláknina3.3 g

Alergeny

Vejce
Sójové boby
Skořápkové plody
Sezamová semena
Oxid siřičitý a siřičitany