Sedita Pafino dlouhé piškoty

100 g
19,90 Kč 199,00 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Dlouhé piškoty.

Jsou vděčným pomocníkem při výrobě moučníků, ale chutnají i samotné např. ke kávě či čaji. Zároveň mohou být rychlou chutnou pochoutkou pro Vaše malé ratolesti na cestách.

Použití

Je hojně využíván v cukrářství, ale má i různé jiné využití. Vyzkoušejte např. tento tradiční recept na Tiramisu pro cca 8 osob.

Příprava: Piškoty zlehka namočíme z obou stran ve vychladlé kávě, jemně pokapeme amarettem a střídavě ukládáme vrstvu namočených piškotů a vrstvu krému, který si připravíme z vyšlehaného mascarpone s cukrem a ušlehané šlehačky. Krém natíráme i po stranách a vrchní vrstvu posypeme kakaem. Necháme v chladu do druhého dne.

O výrobci

Sedita je silnou slovenskou značkou, která vyrábí tradiční výrobky, které se těší přízni spotřebitelů všech věkových skupin a životního stylu. Je zárukou stabilně vysoké kvality výrobků, která je vyústěním 60 leté tradice pečivárenské výroby.

V závodech společnosti se vyrábí oblíbené výrobky, při kterých se uplatňuje tradiční receptúra s použitím nejmodernějších zařízení a zohlednění všech požadavků na kvalitu.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Výrobce

I.D.C. Holding a.s.
Drieňová 3
821 01 Bratislava
Slovensko