• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Gillette Satin Care gel na holení pro suchou pokožku s bambuckým máslem

200 ml
 159,90 Kč 799,50 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Uzamkněte ve své pokožce vlhkost s dámským gelem na holení Satin Care Dry Skin.

Tento gel je určen pro suchou pokožku. Má speciální složení, které pomáhá v pokožce uzamykat vlhkost, aby byla po každém holení vždy hebká a hladká. Úžasný skluz po pokožce pro ochranu před drobným poraněním.

Použití

Stisknutím tlačítka vytlačte přípravek. Pro ultra hladkou pokožku namáčejte chloupky 2-3 minuty teplou vodou, potom naneste gel na holení, až se vytvoří pěna a oholte se holicím strojkem.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C / 122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,1 % hmotnosti náplně je hořlavých. 

Skladování

Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. 

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké