Gillette Satin Care gel na holení pro suchou pokožku s vanilkou

200 ml
 164,90 Kč 824,50 Kč/l
Země původu: Velká Británie,

Složení gelu na holení pomáhá při holení chránit pokožku před ztrátou vlhkosti.

Hebká  a hladká pokožka začíná gelem na holení. Jeho luxusní pěna obsahuje velké množství zvlhčujících látek, která zabraňuje ztrátě vlhkosti a napomáhá udržet krásnou pokožku. 

Použití

Stisknutím tlačítka vytlačte přípravek. Pro ultra hladkou pokožku namáčejte chloupky 2-3 minuty teplou vodou, potom naneste gel na holení, až se vytvoří pěna a oholte se holicím strojkem.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. 

Upozornění

Nádoba je pod tlakem. Při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření v těsné blízkosti. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké