• Vážení zákazníci, v současné době se potýkáme s technickými problémy u našich Rohlík pointů, v tuto chvíli si tak do některých z nich nelze objednat váš nákup.
    Zobrazit více
  • Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Pekárna Kabát Celozrnná houska

50 g
8,90 Kč 178,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Houska z kvalitní celozrnné mouky, sypaná černuchou setou.

Celozrnná houska je vyrobena ručně ze slaného, kynutého těsta podle starých receptur našich babiček a dědečků. Je obohacena o pohanku, která jí dává krupičkový vzhled. Na vrch je posypaná Nigellou, známou také jako černucha setá.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Celozrnná houska je ideální ke snídani či svačině. Můžete si ji vychutnat ale i jako přílohu ke grilování.

O výrobci

Česká pekárna, jejíž historie sahá až do roku 1992 a vede jí dnes již druhá generace rodiny Kabátů, to je Pekárna Kabát. Firma se specializuje na ruční výrobu pečiva podle tradičních receptur. Zakládá si poctivém pekařském řemeslu, které kdysi dělali naši dědové a pradědové.

Produkty jsou vyráběny z prvotřídních surovin, které jsou převážně českého původ. To vše bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Kromě tradičního sladkého a slaného pečiva, se společnost zaměřuje také na výrobu obložených baget, housek a chlebíčků. V neposlední řadě najdete na jejich pultech také klasické cukrářské výrobky.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě do 24 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Pekárna Kabát, s.r.o.
Nad zavážkou 1184/5
143 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Pšeničná mouka celozrnná světlá
Droždí
Jedlá sůl
Voda
Pohanka
Nigella

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.