-15 %

Weleda Citrus 24h deo roll-on

50 ml
Akce do 17. 5.
169,90 Kč 3 398,00 Kč/l199,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Citrusový Roll-On deodorant poskytne vaší pokožce spolehlivou ochranu před nežádoucím tělesným zápachem. 

Vychutnejte si příjemnou vůni citronu obohaceného o vavřín kubébový. Tento praktický roll-on deodorant zabrání bakteriím v jejich růstu, čímž eliminuje nepříjemný tělesný zápach po dobu 24 hodin. A navíc je bez hliníkových solí.

  • Neucpává póry, nedráždí pokožku ani nenarušuje přirozenou funkci pocení.

Destilát vilínu virginského

Klíčovou ingrediencí tohoto deodorantu je destilát vilínu virginského, který má osvěžující, mírně adstringentní a pokožku formující účinky. Proto je vilín virginský vhodnou složkou používanou v produktech sloužících k čištění obličeje a zlepšení pleti, dále v produktech určených k zachování vlastností pokožky a její vlhkosti. 

Certifikovaná přírodní kosmetika

Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu Natrue – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Natrue je první mezinárodně uznávaná pečeť kvality pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny výrobky s tímto označením zaručují nejvyšší standardy.

Použití

Aplikujte podle potřeby do oblasti podpaží na suchou pokožku a nechte chvíli zaschnout. Vhodné pro každodenní použití.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. Weleda je maminkami nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky v ČR.

Všechny jejich produkty jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5  150 00
Česká republika