Herbadent Bylinná ústní voda

400 ml
159,90 Kč 399,75 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Bylinná ústní voda Herbadent je vhodným doplňkem komplexní péče o celkové zdraví vašich úst.

Účinně a šetrně ničí škodlivé bakterie, ale zároveň díky svému přírodnímu složení zachovává přirozenou rovnováhu ústní mikroflóry.

Ústní voda Herbadent se vyrábí dle tradiční receptury bez použití chemických barviv a pěnidel.

Použití

Výplach úst provádějte ráno a večer po dokonalém vyčištění zubů. Několikrát důkladně vypláchněte celá ústa a ústní vodu vyplivněte. Pro maximální účinek výplachu se doporučuje následující půlhodinu nejíst a nepít.

O výrobci

Herbai v sobě snoubí léčivou sílu přírody spolu s moderními technologiemi současné stomatologie a dentální hygieny. V současné době se zaměřuje na produkty dentální hygieny, jež se opírají o unikátní recepturu složenou z léčivých bylin. Chemii nahradili přírodou a proto jsou jejich výrobky vhodné nejen pro děti, ale také pro kojící matky a další osoby s citlivým organismem.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Herbai a.s. 
Údolní 212/1
Braník  147 00
Praha 4
Česká republika

Složení

Aqua Purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Polyethylenglycol-40, Hydrogenated Castol Oil, Potassium Sorbate, Boric Acid, Mentha Piperita Oil, Sodium Saccharin, Citric Acid, Eugenia Caryophyllus Oil, Foeniculum Vulgare Oil