-12 %

Listerine Cool Mint Ústní voda

1 l
Akce do 22. 5.
179,90 Kč 179,90 Kč/l219,90 Kč
Země původu: Itálie,

Ústní voda Listerine Cool Mint poskytuje při používání dvakrát denně trvalou ochranu proti zubnímu povlaku a udržuje svěží dech.

  • Díky esenciálním olejům účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku
  • omezuje zubní povlak a chrání před jeho vznikem
  • intenzivní mátová chuť poskytuje trvalou jistotu svěžího dechu
  • vhodná pro dospělé a děti od 12 let
  • pro dlouhodobé použití

Láhev je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu a je 100 % recyklovatelná.

Použití

Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 × 5 ml čajová lžička) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Upozornění

Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 – Jinonice 
Česká republika