Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Tátův sad Zahradní limonáda - z jablečného moštu s černorybízovou šťávou

330 ml
Od českého farmáře
30,90 Kč 93,64 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Máte chuť na něco sladkého a zároveň něco, co příjemně osvěží? Tak tato domácí limonáda značky Tátův sad je pro Vás přímo stvořená! Jemně nakyslé a přitom ladné tóny černého rybízu jsou na letní osvěžení jako dělané! Tak neváhejte a vychutnejte si jedinečnou chuť domácích limonád! 

Zahradní limonáda je vyrobená z přírodní pramenité vody a čerstvé rybízové šťávy. Limonáda neobsahuje žádné konzervanty a je šetrně pasterovaná. 

Použití

Nejlépe chutná vychlazená.

O výrobci

Tátův sad je značka, pod kterou Jan Abt se svou rodinou vyrábí řemeslné cidery, limonády a mošty od roku 2014. Manželé Abtovi v roce 2004 opustili rodné velkoměsto, koupili rozpadlý statek ve středočeské Líšnici a během několikaleté rekonstrukce přemýšleli, jak se živit v místě, které se jim stalo novým domovem. Při jedné z cest po Normandii a Bretani jim zachutnal cider. A protože se shodli, že jablko do české krajiny odjakživa patřilo, bylo rozhodnuto.

Postupně vysázeli 9 hektarů sadů původních odrůd jabloní na vysokokmenných podnožích spolu se speciálními anglickými a francouzskými odrůdami, které jsou pro výrobu dobrého cideru nezbytné. Nakoupili základní vybavení a v roce 2014 vyrobili prvních 12 tisíc litrů na zahradním hydrolisu. Dnes hospodaří na více než 30 hektarech luk a sadů v ekologickém režimu, s respektem k přírodě, a s láskou vyrábí kromě cideru i limonády a mošty.

Skladování

Uchovávejte při teplotě do 20°C, chraňte před sluncem. Před podávaním vychlaďte, po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Jan Abt    
Líšnice 17, 252 10

Složení

Voda50 %
Jablečný mošt40 %
Černorybízová šťáva z koncentrátu10 %
E290 - Oxid uhličitý
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.