Tátův sad Zahradní limonáda - z jablečného moštu s černorybízovou šťávou

330 ml
Od českého farmáře
 36,90 Kč 111,82 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Máte chuť na něco sladkého a zároveň něco, co příjemně osvěží? Tak tato domácí limonáda značky Tátův sad je pro Vás přímo stvořená! Jemně nakyslé a přitom ladné tóny černého rybízu jsou na letní osvěžení jako dělané! Tak neváhejte a vychutnejte si jedinečnou chuť domácích limonád! 

Zahradní limonáda je vyrobená z přírodní pramenité vody a čerstvé rybízové šťávy. Limonáda neobsahuje žádné konzervanty a je šetrně pasterovaná. 

Použití

Nejlépe chutná vychlazená.

O výrobci

Tátův sad je značka, pod kterou Jan Abt se svou rodinou vyrábí řemeslné cidery, limonády a mošty od roku 2014. Manželé Abtovi v roce 2004 opustili rodné velkoměsto, koupili rozpadlý statek ve středočeské Líšnici a během několikaleté rekonstrukce přemýšleli, jak se živit v místě, které se jim stalo novým domovem. Při jedné z cest po Normandii a Bretani jim zachutnal cider. A protože se shodli, že jablko do české krajiny odjakživa patřilo, bylo rozhodnuto.

Postupně vysázeli 9 hektarů sadů původních odrůd jabloní na vysokokmenných podnožích spolu se speciálními anglickými a francouzskými odrůdami, které jsou pro výrobu dobrého cideru nezbytné. Nakoupili základní vybavení a v roce 2014 vyrobili prvních 12 tisíc litrů na zahradním hydrolisu. Dnes hospodaří na více než 30 hektarech luk a sadů v ekologickém režimu, s respektem k přírodě, a s láskou vyrábí kromě cideru i limonády a mošty.

Skladování

Uchovávejte při teplotě do 20°C, chraňte před sluncem. Před podávaním vychlaďte, po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Jan Abt    
Líšnice 17, 252 10