Marks & Spencer Čaj Earl Grey

125 g
Bez éček
54,90 Kč 439,20 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Popis produktu

Čaj Earl Grey je čajová směs s charakteristickou příchutí a aroma, pocházejících z extraktů citrusu bergamot. Bergamot je citrusový plod, podobný velikostí pomeranči a barvou citronu. Tato zajímavá lahůdka obsahuje silice, které jsou tak charakteristické pro Earl Grey. Olej z kůry tohoto citrusu je věhlasný bergamotový olej, který se vyrábí hojně na Pobřeží Slonoviny.

Tento čaj patří mezi nejprodávanější čajové směsi od Manchesteru po Tokio. Čaj je obchodován v souladu se standardy Fair Trade. Podíl složek Fair Trade 98,5%.

Porcovaný čaj Earl Grey, 50 čajových sáčků balených v ochranné atmosféře.

Použití

Pro přípravu čaje používejte jen čerstvou vodu. Přiveďte vodu k varu a poté jí čaj ihned zalijte. Nechejte 3-5 minut vylouhovat, poté případně přidejte mléko nebo citrón.
 

O výrobci

Marks & Spencer užívající zkratku M&S, je anglická maloobchodní globální módní značka a oděvní firma se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Mimo oblečení se také zaměřuje na prodej potravin a domácích doplňků. Společnost má přes 700 prodejen ve Spojeném království a přes 300 prodejen ve více než 40 zemích světa.

Skladování

Po otevření uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a.s.
Vyskočilova 1481/4
140 00 Praha 4

Složení

Černý čaj98.5 %
Bergamotová silice