• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Marks & Spencer Pečené fazole v rajčatové omáčce

220 g
21,90 Kč 99,55 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Sterilované hotové jídlo, konzerva. 

Pečené fazole v rajčatové omáčce jsou součástí anglické snídaně společně s klobáskami, pečenou slaninou, rajčetem, vejci a žampiony.  

Použití

Vlijte do rendlíku a za občasného míchání pomalu ohřívejte 3–4 minuty. Nenechejte vařit. Pokud vyrážite na turistickou výpravu, nezapomeňte si přibalit tyto fazole.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky. 

Skladování

Skladujte v chladu a suchu. Po otevření přendejte nespotřebovaný obsah do nekovové nádoby, zakryjte, uložte do lednice a spotřebujte do 2 dnů. 

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 – Michle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 242 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Fazole Haricot49 %
Rajčata31 %
Pitná voda
Cukr
Kukuřičný škrob
Jedlá sůl
Sušená cibule
E160c - Paprikový extrakt, Kapsanthin, Kapsorubin
Mletá paprika
Aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota382 kJ/90 kcal
Tuky0.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy14.6 g
z toho cukry5.1 g
Bílkoviny5.1 g
Sůl0.6 g
Vláknina4 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.