• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Předpřipravená rajčatová polévka, kterou stačí jen ohřát.

Rajčatová polévka s bazalkou a panenským olivovým olejem je dobrou volbou ve chvílích, kdy nemáte čas anebo jste na cestách. S touto konzervou máte během chvíle oběd na světě.

Použití

Polévku přelijte do nádoby vhodné do mikrovlnné trouby. Volně zakryjte. Doba přípravy v mikrovlnné troubě 3½ minuty na 750W nebo 3 minuty na 850W. V polovině doby přípravy zamíchejte.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Uchovávejte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě v lednici a spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika

Složení

Pitná voda
Rajčata16 %
Rajčatová pasta6 %
Kukuřičný škrob
Mrkev
Cukr
Koncentrovaná rajčata
Bazalka1 %
Řepkový olej
Extra panenský olivový olej
Jedlá sůl
Citronová šťáva
Paprika mletá sladká

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota150 kJ/36 kcal
Tuky1.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy5.4 g
z toho cukry2 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.4 g
Vláknina0.6 g