Bonduelle Vapeur Fazolové lusky krájené mražené

300 g
 49,90 Kč 166,33 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Fazolky jsou sklízeny v nejvyšší fázi zralosti. Jsou blanšírovány v páře a zmrazeny šokem. Fazolky jsou nízkokalorickou potravinou.

Použití

Hodí se do vývarů, salátů nebo jako příloha. Jejich chuť vynikne lehkým orestováním na másle. Fantastická surovina i pro redukční jídelníčky.

Vyzkoušejte tento rychlý recept na Fazolové lusky s mandlemi doporučený výrobcem:

Na pánvi rozpustíme máslo nebo rozpalíme olej. Posléze nasypeme hrst nasekaných loupaných madlí a upražíme dozlatova. Přidáme nasekaný česnek, který necháme rozvonět. Poté nasypeme fazolové lusky. Mezitím v misce smícháme prolisovaný česnek s vařenými krájenými vejcemi, píniovými oříšky, muškátovým oříškem a dochutíme pepřem a solí. Přidáme orestovanou slaninu a tuto směs prohřejeme na mírném ohni cca 3 minuty. Můžeme podávat s pečivem či k masovým pokrmům jako přílohu.

O výrobci

Vše začalo roku 1926, kdy byl lihovar přestavěn na konzervárnu hrášku, tak zrodila se společnost Bonduelle. Duch inovací provází společnost až dodnes, mimo konzervování hrášku se konzervuje také kukuřice, celer, mrkev i řepa. Firma se v pozdějších letech začala specializovat na zamrazenou čerstvou zeleninu. Podnik se díky vysoké poptávce rozšířil produkci svojí výroby do celého světa.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší. Rozmrazený výrobek znovu nezmrazujte, spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

BONDUELLE spol. s r. o.
Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1
Česká republika