Slide 1 of 2

Vitana Rajská omáčka pyramidky koření

20 g
19,90 Kč 995,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Díky těmto pyramidkám máte potřebné koření vždy pohromadě.

Vitana pyramidový sáček s kořením obsahuje velké kousky kvalitního koření pro jednodušší a rychlejší dochucení rajské omáčky. Jednoduše vyjmete jedním tahem - už žádné lovení kuliček koření.

Použití

Návod na přípravu: Použijte 1 pyramidový sáček pro přípravu 1 l omáčky. Sáček s kořením jednoduše vhodíte přímo do hrnce po uvolnění aroma a provaření jej snadno vyjmete. 1 pyramidka = 1 litr omáčky

O výrobci

Vitana se specializuje především na dehydratované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Většina lidí má tuto oblíbenou značku spojenou především s polévkami. Současné portfolio je však mnohem širší a zahrnuje hlavně výrobky, které pomáhají nejen s vařením, ale i s pečením.

Kromě tradičních dehydratovaných polévek nabízí také instantní polévky, hotová jídla, instantní hotová jídla, bujóny, tekutá ochucovadla, omáčky, minutky, koření a kořenicí směsi. Další kategorii tvoří přílohy, kam patří rýže, luštěniny, těstoviny, knedlíky a bramborové výrobky. Vitana je rovněž silnou značkou ve sladké kategorii, kterou tvoří moučníky a přípravky na pečení.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Vitana, a.s.
Mělnická 133
Byšice  27732

Složení

Nové koření celé34 %
Bobkový list drcený26 %
Pepř černý celý26 %
Skořice drcená14 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1699 kJ/401 kcal
Tuky6.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.9 g
Sacharidy65.1 g
z toho cukry13 g
Bílkoviny7.3 g
Sůl0 g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Mléko
Celer
Hořčice
Sezamová semena