• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Vitana Rajská omáčka pyramidky koření

20 g
 27,90 Kč 1 395,00 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Pyramidový sáček na přípravu rajské omáčky.

Sáček s kořením obsahuje velké kousky kvalitního koření pro jednodušší a rychlejší dochucení rajské omáčky. Jednoduše vyjmete jedním tahem – už žádné lovení kuliček koření. Díky těmto pyramidkám máte potřebné koření vždy pohromadě.

Použití

Návod na přípravu: Použijte 1 pyramidový sáček pro přípravu 1 l omáčky. Sáček s kořením jednoduše vhodíte přímo do hrnce po uvolnění aroma a provaření jej snadno vyjmete. 

O výrobci

Orkla Foods Česko a Slovensko je od roku 2018 součástí mezinárodní skupiny Orkla - předního dodavatele značkového spotřebního zboží ve Skandinávii, v Pobaltí, ve střední Evropě a v Indii. V současnosti zaujímá pozici druhého největšího výrobce balených potravin v Česku. Pod společnost spadají známe značky jako Vitana a Hamé.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Orkla Foods Česko a Slovensko
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 – Jinonice
Česká republika