Hemostop

HemoStop Gel Max 75ml

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
219,90 Kč 219,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

600+ zákazníků má v Oblíbených

Zdravotnický prostředek. Hemostop Gel Max je zdravotnický prostředek při hemoroidech. Jedná se o účinný přípravek s obsahem 12 rostlinných extraktů, díky nimž má hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerující, chladivý a čistící účinek. Hemostop je určen k aplikaci na konečník a okolí konečníku při poruchách funkce konečníku spojených se vznikem hemoroidů, při svrbění, štípání a pálení konečníku, při opruzení a popraskání kůže konečníku a okolí konečníku. Přípravek je také vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Přípravek obsahuje 12 účinných rostlinných extraktů z: dubové kůry (Quercus robur), boswellie (Boswellia serrata), třezalkové natě (Hypericum perforatum), světlíkové natě (Euphrasia Rostkoviana), měsíčkového květu (Calendula o? cinalis), řebříčkové natě (Achillea millefolium), květu violky (Viola odorata), jitrocelového listu (Plantago lanceolata), květu slézu (Malva mauritiana), bezového květu (Sambucus nigra), přesličkové natě (Equisetum arvense), listu aloe (Aloe vera).

Kontraindikace: Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals

EAN: 8594059734976