Kozlík

KOZLÍK KNEIPP Potahovaná tableta 90

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
349,90 Kč 349,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Kozlík Kneipp je tradičním rostlinným léčivým přípravkem k uklidnění obsahující práškovaný kořen kozlíku lékařského. Kozlík Kneipp se tradičně používá: ke zmírnění lehkých příznaků psychického stresu; k podpoře spánku. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající ve věku od 12 let. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Pokud se do 14 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Léčivou látkou je Valerianae radix pulverata 500 mg v 1 potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou: magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, krospovidon, šelak, mastek, arabská klovatina usušená rozprášením, částečné vyšší nasycené acylglyceroly.

Dávkování: Dospělí a dospívající ve věku od 12 let: Ke zmírnění lehkých příznaků psychického stresu užívají se 1-2 potahované tablety až 3krát denně. K podpoře spánku užívají se 1-2 potahované tablety 1/2 hodiny až 1 hodinu před ulehnutím ke spánku. Neužívejte více než 8 potahovaných tablet denně. Potahované tablety polykejte nerozžvýkané, s dostatečným množstvím tekutiny (nejlépe se sklenkou pitné vody). Nepolykejte potahované tablety vleže.

Kontraindikace: Používání Kozlíku Kneipp u dětí do 12 let se vzhledem k nedostatku údajů nedoporučuje. Neužívejte Kozlík Kneipp během těhotenství a kojení, protože nejsou k dispozici dostatečné údaje o jeho bezpečném užití v tomto období. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Hartmann-Rico

EAN: 4008233027883

SUKL kód: 79582

Farmakoterapeutická skupina: Kozlíkový kořen

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek