Sinupret

SINUPRET FORTE Obalená tableta 20

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
229,90 Kč 229,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

40+ zákazníků pravidelně nakupuje

Sinupret forte se používá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibakteriální léčbě. Přípravek mohou používat dospělí a mladiství od 12 let. Obvykle jsou to onemocnění horních dýchacích cest jako je zánět vedlejších dutin nosních /sinusitida/ a rhinosinusitida. Počínající příznaky těchto zánětů se projevují výtokem z nosu, následně ucpaným nosem a bolestmi tváře a pocitem tlaku, hlavně kolem nosu.

Léčivou látkou je: Jedna tableta obsahuje: Gentianae radix (hořcový kořen) 12 mg Primulae flos (prvosenkový květ) 36 mg Rumicis herba (šťovíková nať) 36 mg Sambuci nigrae flos (květ černoho bezu) 36 mg Verbenae herba (sporýšová nať) 36 mg Pomocné látky: Uhličitan vápenatý E 170, panenský ricinový olej, koloidní bezvodý oxid křemičitý, bazický butylovaný methakrylátový kopolymer, želatina, glukosový sirup, monohydrát laktosy, lehký oxid hořečnatý, kukuřičný škrob, dextrin, montanglykolový vosk, bramborový škrob, šelak, sorbitol, kyselina stearová, sacharosa, mastek, oxid titaničitý E171, práškovaná sodná sůl měďnatéhokomplexu chlorofylinu (obsahuje 25 % sodné soli měďnatého komplexu chlorofylinu a 75 % tekuté glukosy), hlinitý lak indigokarmínu (E 132) a riboflavin (E 101).

Dávkování: Dospělým a mladistvým nad 12 let se podává 1 tableta 3x denně. Tablety se polykají vcelku a zapíjejí se malým množstvím vody.

Kontraindikace: Neužívejte Sinupret forte jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na kteroukoli složku léčivého přípravku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Bionorica SE

EAN: 4029799164072

SUKL kód: 134872

Farmakoterapeutická skupina: Jiná léčiva proti nachlazení

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek