Sinupret

SINUPRET Obalená tableta 50

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
239,90 Kč 239,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Sinupret se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest a jako podpůrná léčba při antibiotické léčbě. Jedná se o onemocnění horních dýchacích cest, jako je zánět vedlejších dutin nosních (sinusitida), který se může vyskytovat buď samostatně nebo v kombinaci se zánětem sliznice dutiny nosní (rinosinusitida).

Jedna tableta obsahuje: Gentianae radix 6,0 mg, Primulae flos 18,0 mg, Rumicis herba 18,0 mg, Sambuci flos 18,0 mg, Verbenae herba 18,0 mg. Pomocné látky: kyselina stearová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, monohydrát laktózy, bramborový škrob, sorbitol, želatina, uhličitan vápenatý, dextrin, bazický butylovaný methakrylátový kopolymer, tekutá glukóza, montanglykolový vosk, lehký oxid hořečnatý, kukuřičný škrob, panenský ricinový olej, sacharóza, šelak, mastek, oxid titaničitý, práškovaná sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu (obsahuje 25 % sodné soli měďnatého komplexu chlorofylinu a 75 % tekuté glukosy), hlinitý lak indigokarmínu (E 132) a riboflavin (E 101).

Dávkování: Nedoporučí-li Vám Váš lékař jinak, je denní dávkování následující: Dospívající od 12 let a dospělí 3 x denně 2 tablety. Děti 6 - 11 let: 3 x denně 1 tableta. V případě potřeby je možno dávku léku podávat až 6 x denně. Zvýšení dávky je však třeba vždy konzultovat s lékařem. Pro účinek Sinupretu je podstatné jeho pravidelné užívání po dobu 7 - 14 dnů. Pokud do 7 dnů nedojde ke zlepšení příznaků, navštivte svého lékaře.

Kontraindikace: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Sinupret by se neměl podávat dětem mladším 6 let. Neužívejte Sinupret - jestliže jste alergický(á) na hořcový kořen, prvosenkový květ, květ bezu černého, šťovíkovou nať, sporýšovou nať nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Bionorica SE

EAN: 4029799119843

SUKL kód: 207264

Farmakoterapeutická skupina: Jiná léčiva proti nachlazení

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek