Výhodná cena

Nescafe

Nescafé Gold Crema

200 g
Nabídka do 30. 6.
219,90 Kč 
1 099,50 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Francie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Rozpustná 100% káva. 

Káva Nescafé gold Crema, jemná směs lehce pražených kávových zrn, vytvořená pro dokonalý požitek z jemné chuti v kombinaci nezaměnitelnou sametovou pěnou (cremou) na hladině šálku. 

Nescafé káva v tomto balení je získávána ze 100% udržitelných zdrojů, společně s farmáři pracují na zlepšování kvality jejich života. 

Káva Nescafé gold Crema je vyrobena pouze z kávových zrn prvotřídní kvality s vysokým podílem Arabiky s jemnou chutí. Vzduchové bubliny tvořící cremu jsou uzamčené již během výroby uvnitř jemného kávového prášku a po zalití horkou vodou vystupují na hladinu a vykouzlí jemnou krémovou pěnu.

 

Použití

Do hrnku dejte 1 – 2 kávové lžičky a přelijte 60 – 90 ml horké (ne vroucí) vody a zamíchejte. 

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Nescafé je značka kávy oblíbená po celém světě, kterou si vychutnávají lidé ve 180 zemích světa. Díky 80leté zkušenosti s výběrem, pražením a mícháním té nejlepší kávy, není divu, že se každou sekundu vypije kolem 5 500 hrníčků kávy Nescafé.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

Nestlé Česko, s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 353 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Rozpustná sušená 100% káva