Výhodná cena

Nescafe

Nescafé Classic instantní káva

200 g
Nabídka do 30. 6.
139,90 Kč 
699,50 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Španělsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Rozpustná 100% káva

Nescafé classic má plnou a výraznou chuť díky našemu unikátnímu procesu pražení. Námi pečlivě vybraná kávová zrna se praží odděleně, aby vytvořila dokonale výraznou a intenzivní kombinaci chuti a aroma, které si zamilujete.

Káva v tomto balení je získávána ze 100% udržitelných zdrojů, společně s farmáři pracují na zlepšování kvality jejich života.

Pečlivě namíchaná směs vysoce kvalitních zrn Robusty z udržitelně získaných zdrojů činí každou kávu lahodně speciální, praženou na střední až tmavý stupeň pro silný začátek Vašeho dne. Známá chuť Nescafé classic pochází ze zrn původem z 'kávového pásu' – míst, kde káva roste nejlépe – včetně Jižní Ameriky, Asie a Afriky. 

  • 100% káva
  • Dvojité filtrování pro lepší chuť
  • Ideální způsob, jak začít svůj den

Vizuál bude doručen dle aktuální skladové zásoby.

 

Konkrétní varianta bude dodána dle skladové zásoby.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

NESCAFÉ® je značka kávy oblíbená po celém světě, kterou si vychutnávají lidé ve 180 zemích světa. Díky 80leté zkušenosti s výběrem, pražením a mícháním té nejlepší kávy, není divu, že se každou sekundu vypije kolem 5 500 hrnků kávy NESCAFÉ.

Skladování

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 356 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Rozpustná sušená 100% káva