-12 %

Vileda

Vileda Colors univerzální mikrohadřík

8 ks
Akce do 23. 6.
139,90 Kč  159,90 Kč
17,49 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

60+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Vietnam,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Hadřík s tenkými mikrovlákny, které fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií. Navíc je odstraní bez nutnosti použití chemikálií.

Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Schne 2krát rychleji než bavlna a má vynikající savost.

Rozměry hadříku: 30 × 30 cm.

Použití

Možné použít suchý nebo navlhčený. Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném místě.

Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce. Možné prát až na 60 °C, nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost hadříku a zároveň zmírní dopady na životní prostředí. Po použití opláchněte a sušte rozložené.

O výrobci

Freudenberg Home and Cleaning Solutions a jejich značka Vileda znamená vysoce kvalitní, spolehlivé, inovativní a dlouhodobé produkty. Výrobky jsou vyrobeny tak, aby domácí práce byly jednodušší. Klade zvláštní důraz na stabilitu a trvanlivost výrobků, všechny jsou navrženy a vyrobeny s využitím nejnovějších technologií. Neustále vyvíjí nové produkty a materiály používané při jejich výrobě a optimalizuje stávající výrobky a materiály.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.
Na Královce 4
101 00 Praha 10
Česká republika

80% polyester, 20% polyamid.