Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-10 %

Dr. Beckmann Aktivní bělicí utěrky

15 ks
Trvale výhodná cena
84,90 Kč 5,66 Kč/ks94,90 Kč
Země původu: Německo,

Zářivá bílá pohodlně a jednoduše.

Bílé textilie mohou časem zešednou v důsledku častého praní a ulpývání zbytků pracích prostředků na vláknech. Prádlo má nevzhledný šedý nebo žlutý nádech.
Dr. Beckmann aktivní bělicí utěrky působí spolehlivě proti zešednutí a žloutnutí a navrací oblečení jasnou zářivou bílou barvu. Obsahují ideální kombinací optických zjasňovačů, které fungují jako aktivátor bílé a s každým praním oživují a zvyšují jas bílého prádla.

Hlavní výhody: - Zvyšuje jas bílého prádla při každém praní. - Proti zašednutí & zažloutnutí. - Pohodlné a jednoduché. - Pro všechny typy bílých textilií. - Pro pravidelné užití.

Příprava a použití:

Praktické utěrky se vloží přímo do bubnu společně s prádlem. Jsou účinné už při teplotě od 20°C. Jedna utěrka vystačí pro celou prací náplň (5 kg).

Návod na použití:

1. Naplňte pračku bílým prádlem jako obvykle. Přidejte prací prostředek dle zvyklostí.

2. Vložte jednu utěrku přímo dovnitř pracího bubnu a okamžitě spusťte požadovaný prací program.

3. Na konci praní utěrku jednoduše vyhoďte do odpadkového koše.

Aktivní složky vytváří na povrchu utěrek žlutý nádech. Tyto složky se během pracího cyklu úplně rozpustí.

Důležité informace: Dbejte pokynů na štítku prádla. Utěrky nejsou vhodné pro použití na textil, který přišel do styku s opalovacím krémem nebo obsahují UV-ochranu. Postupujte podle pokynů výrobce textilie.

Skladování: Spotřebujte do 5 let od data výroby uvedeném na obale.

Složení

Optické zjasňovače