Site languages:ČeskyEnglish
Slide 1 of 2

Dr. Vejce s vitamínem D - podestýlková

15 ks
59,90 Kč 3,99 Kč/ks
Země původu: Česká republika,

Vejce s vysokým obsahem Vitamínu D. U vajec je garantovaná minimální hmotnost, takže se může stát, že budou namíchaná vejce různých velikostí. Balení obsahuje 15 kusů vajec.

Vitamin D přispívá v těle k normálnímu využití vápníku a fosforu, udržení hladiny vápníku v krvi, stavu kostí, činnosti svalů, zubů, funkci imunitního systému.

Použití

Vejce jsou nezbytnou součástí našeho jídelníčku. V kuchyni mají velice široké využití a bez nich se neobejdeme. Jsou určena k tepelné úpravě.

O výrobci

Farma Maiwald se věnuje zemědělství přes dvě desítky let, navázala tak na tradici trvající po mnoha generací. V roce 1991 začala hospodařit na výměře 33 hektarů a díky dlouhodobému úsilí se postupně rozvíjela. V současné době hospodaří na rozloze zhruba 2 000 hektarů. Zemědělská půda je pro farmu velmi cenná, proto k ní přistupuje s velkou zodpovědností.

Skladování

Uchovávejte při stálé teplotě 5 - 18°C.

Výrobce

AG MAIWALD a. s.
Benátky 133
570 01 Litomyšl
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 23 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vejce

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota618 kJ/148 kcal
Tuky10.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.1 g
Sacharidy0.9 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny12.1 g
Sůl0.33 g
Vláknina0 g

Alergeny

Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.