Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Dr. Vejce s vitamínem D - podestýlková

15 ks
59,90 Kč 3,99 Kč/ks
Země původu: Česká republika,

Vejce s vysokým obsahem Vitamínu D. U vajec je garantovaná minimální hmotnost, takže se může stát, že budou namíchaná vejce různých velikostí. Balení obsahuje 15 kusů vajec.

Vitamin D přispívá v těle k normálnímu využití vápníku a fosforu, udržení hladiny vápníku v krvi, stavu kostí, činnosti svalů, zubů, funkci imunitního systému.

Použití

Vejce jsou nezbytnou součástí našeho jídelníčku. V kuchyni mají velice široké využití a bez nich se neobejdeme. Jsou určena k tepelné úpravě.

O výrobci

Farma Maiwald se věnuje zemědělství přes dvě desítky let, navázala tak na tradici trvající po mnoha generací. V roce 1991 začala hospodařit na výměře 33 hektarů a díky dlouhodobému úsilí se postupně rozvíjela. V současné době hospodaří na rozloze zhruba 2 000 hektarů. Zemědělská půda je pro farmu velmi cenná, proto k ní přistupuje s velkou zodpovědností.

Skladování

Uchovávejte při stálé teplotě 5 - 18°C.

Výrobce

AG MAIWALD a. s.
Benátky 133
570 01 Litomyšl
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 24 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vejce

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota618 kJ/148 kcal
Tuky10.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.1 g
Sacharidy0.9 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny12.1 g
Sůl0.33 g
Vláknina0 g

Alergeny

Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.