• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Farmářská Vejce ze dvora z volného chovu

10 ks

ZÁRUKA ČERSTVOSTI

Od českého farmáře
 129,90 Kč 12,99 Kč/ks
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Vejce přímo ze dvora

Vajíčka od slepic z volného chovu jsou ta nejlepší! Tahle navíc pochází od prověřených českých farmářů. A i když je každé vajíčko v krabičce jiné, vždy si potykáte jen s božskou farmářskou kvalitou.

Vejce netříděná z volného chovu přímo z farmy. Čerstvá vejce, jakostní třída A. V balení jsou vejce různých velikostí (S,M,L).

  • Označení 1 CZ - vejce nosnic z volného výběhu.
  • Hmotnost vajíček je minimálně 500 g.

Co znamená volný chov?

Slepice jsou chované nejšetrnější cestou chovu nosnic s důrazem na vysokou úroveň welfare zvířat (pro každou slepici jsou vyhraněny 4 m²). Tzn. chov bez klecí a možnost volného výběhu. Chovatel tak může užívat ke značení vajec značku 1CZ, která znamená chov nosnic ve volném výběhu. Zde se může slepice přirozeně chovat – hrabat, běhat, popelit se apod. Slepičky mají možnost se pohybovat denně ve venkovním výběhu v přirozeném prostředí. Má své hnízdo na snášení, bidýlko a také podestýlku. Slepičky jsou v čistém prostředí a na čistém vzduchu. A protože mají zabezpečený odpočinek, mají život bez stresu.

Použití

Vajíčka v kuchyni zaručeně patří mezi suroviny s velmi širokým použitím a jednoduchou přípravou. Vychutnat si je můžete samostatně na mnoho způsobů - vejce na tvrdo, nahniličko nebo volské oko. Udělat si také můžete omletu nebo oblíbená míchaná vajíčka, kdy je doplníte o šunku, sýr a zeleninu.

Skladování

Skladujte při stálé teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Vejce z Bystřice, s.r.o. (farma Vítochov a Horní Rozsíčka)
Pod Kaštany 233, 593 01
Bystřice nad Pernštejnem
Česká republika

a

Ekoagro Slovácko s.r.o. (farma Vážany)
Polešovice 700
687 37 Polešovice
Česká republika

a

Zdeněk Albert (farma Bařice)D
Bařice-Velké Těšany
767 01 Bařice 84
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.